1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola slim - Nierozpoznany dysk Lt 2.0 + Cicha aktualizacja?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krisss3376, Grudzień 16, 2013.

1. krisss3376

krisss3376 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Końskie
    Witam mam ten problem z konsolą że kupiłem ją nie wiem jakie lt tu jest bo gość nie napisał zero kontaktu.
    Gdy nagrywam grę czy to pod lt 2.0 czy 3.0 ciągle jest nierozpoznany dysk, jednakże posiadam od tego gościa gry np Wiedźmin 2/Assasin 3/Forza Horizon które chodzą. Tak więc te gry pod lt mniejsze niż 2.0/3.0 być nie mogły, Dasha posiadam 15574. Moim zdaniem jest Lt 2.0 + cicha aktualizacja w poradniku do nagrywania tych gier pisało że jeżeli się ma to i to są dwa wyjścia albo przerobić pod lt 3.0 albo dogrywać TU jednakże nie wiem jak to zrobić poradnik jest dość słabo rozwinięty więc mam kilka pytań. Czy to Tu można nagrywać tylko gdy się ma dysk przy konsoli ? (Ja mam slim 4gb) bo gdy skonfigurowałem pena pod xboxem podpiąłem do komputera pisze że 3 mb wolnego przez program horizon jest ok 3.22 gb free tylko że tam nie ma folderu "Data/Ceache" itd tylko jakieś Games/Demo/Title Update itd w każdym folderze po otworzeniu jest "No content" gry nagrywałem na płytach PLATINUM ciągle "Nierozpoznany dysk" nagrywałem zwykłą nagrywarką bez Playload Tools Burner Max itd. Ma ktoś jakieś pomysły?

PS: Dodam że nagrywałem Fife 14 XGD3 oraz XGD2 Ufc undisputed 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    TU musi mieć to samo MEDIA ID co gra, inaczej nie zadziała...

4. krisss3376

krisss3376 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Końskie
    Rozumiem ale czy wystarczy że będę miał pendriva nagram TU i włożę do konsoli czy potrzebny jest dysk i wrzucenie TU z pena na dysk

Wczytywanie...

Poleć forum