1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola uszkadza profil

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Baca, Sierpień 9, 2011.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    jak w temacie, wiem ze oflagowana konsola uszkadza profil ale nie wydaje mi się że taką mam, słyszałem że nie aktualne biblioteki do ap 25 oflagowują konsolę i wyskakuje jakiś kod błędu, jednak ja włożyłem brotherhooda z pierwszymi bibliotekami do ap 25 i nie wyskoczył mi żaden kod błędu, proszę o pomoc, czy to jednak jest oflagowana konsola czy mam nadzieje ze nie, dodam jeszcze że sprawdzałem ją programem xvalem i wszystko wskazywało na to że flagi nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum