1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola używana przerobiona. Zapytanie przeróbka.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dziewczynax03, Styczeń 4, 2014.

1. dziewczynax03

dziewczynax03 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie

Mam nadzieję, że odpowiedni dział i temat na tyle przyjemny w którym jesteście Wy doświadczeni " gracze " w tej dziedzinie mi pomóc.

Więc chodzi mi o przeróbkę mojej konsoli Xbox 360 120GB konsola wyprodukowana 03.05.2008 w obecnej chwili nie ma najmniejszego problemu aby grać w gry typu : Gta IV czy chociażby Fife 12 natomiast chcę iść z duchem czasu i zagrać w coś nowszego natomiast nie wiem czy przeróbka, którą obecnie mam pozwoli mi na to. Czy też konieczne będzie wydanie pieniędzy na zaktualizowanie tej przeróbki. Jesteście wstanie mi pomóc, podpowiedzieć w jaki sposób dojść do tego aby uzyskać te niezbędne informacje.

Z góry dziękuje.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gry do tej pory wypalałeś pod LT 2.0 czy LT 3.0? Jeżeli pamiętasz.
    Najlepiej by było wrzucić 3.0, zainwestować w jakąś nagrywarkę (np. iHas rev b lub jakaś do cross/flashu na ihasa) i możesz uderzać na XBL :)

Wczytywanie...

Poleć forum