1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola wiesza się, głośniejszy napęd przed.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez MrDynamite13, Styczeń 12, 2013.

1. MrDynamite13

MrDynamite13 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Od razu na wstępie powiem, że szukałem odpowiedzi w jednym poście, więc pytanie może być głupie :D

Otóż Konsola wiesza mi się(Całkowicie), w większości tytułów, co zaczyna się od takiego Połączonego Wrrr i lekkiego Trrr ze strony napędu(Gry instaluję na HDD).
    Zaczęło się od nieszczęsnego NFS Most Wanted(1), kiedy zawiesił mi się przy ostatnim skoku przez most(Na szczęście dostałem Aczika .) i od tego czasu notorycznie wieszał się w tej właśnie produkcji.
    Teraz próbuję odpalić mojego Battlefield 3 i wiesza mi się już przy ładowaniu(Z niebieskim kwadratem w rogu oznaczającym ładowanie). Chwilę przed tym napęd zamiast normalnego Wwwww(Łuuuu jak ktoś woli), przechodzi w lekko głośniejsze Wrrr z Trrr.

Konsola przerobiona, dużo grane na Live. Dużo produkcji starszych było granych.

Dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidwronowski1

dawidwronowski1 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Stare Sioło
    a jak grę zainstalujesz na hdd to też się wiesza ?

4. MrDynamite13

MrDynamite13 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Napisałem, że gry instaluję na HDD(Konsola i tak na początku sprawdza dane na DVD)

Dodam jeszcze, że HDD jest nie oryginalne(poprzednie "przestało być kompatybilne z konsolą").

ad.1 Po odinstalowaniu gry z HDD ładuje się normalnie. Ale nie mogę jej teraz zainstalować...
    ad.2 Po resecie konsoli mogę już zainstalować. Zobaczę, czy to coś zmieni.

Wczytywanie...

Poleć forum