1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola włącza się tylko padem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dragus1208, Wrzesień 14, 2013.

1. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    Mam następujący problem z moim falconem. Zrobiłem na nim rgh. Był problem bo uszkodził się rezystor przed którym lutowany jest kabel od hana. Zrobiłem obejście i przed rezystorem przylutowałem kabel i puścilem go do pada który jest zaraz za tym rezystorem. Konsola działa ale można ją włączyć tylko z pada. Nie reaguje na włącznik ani przycisk napędu. Ma ktoś pomysł czym może być to spowodowane??

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragus1208

dragus1208 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chojnice
    Nikt nie miał podobnego problemu?? Można zrobić do włącznika jakieś obejście???

Wczytywanie...

Poleć forum