1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola wolno działa.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kacper Bałdyga, Wrzesień 18, 2013.

1. Kacper Bałdyga

Kacper Bałdyga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Zauważyłem ostatnio, że mój Xbox ,, zamula``. Ładowanie dashboardu podczas uruchamiania konsoli trwa około dwóch minut.. Podobnie ze wszystkimi innymi funkcjami np. uruchamianie gier czy ładowanie filmów. Wiem, że u mkolegi te wszystkie funkcje trwają parę sekund ale na szczęście różnicy przy grach nie widać.
    Mógłby mi ktoś pomóc przyśpieszyć Xboxa? : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Slim czy FAT?

Wysłane z mojego TOSHIBA_AC_AND_AZ za pomocą Tapatalk 2

4. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wyczyść pamięć podręczną, przywróć ustawienia fabryczne, odepnij dysk i zobacz czy bez niego też konsola tak się zachowuje.

Wczytywanie...

Poleć forum