Konsola wróciła z serwisu i wieje zimnym powietrzem

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
We wtorek dostałem mojego Xboxa z serwisu. No więc odpaliłem go i grałem 3 godziny w GTA4. Potem wyłączyłem grę i sprawdziłem jakim powietrzem wieje Xbox. Z tyłu leciało lekko ciepłe powietrze, góra Xboxa była zimna a dół bardzo ciepły. Na tym forum czytałem że to oznacza złą pastę termoprzewodzącą. Czy to możliwe zwłaszcza że konsola tego samego dnia wróciła z serwisu? A może oni wcale nie naprawiali tylko jak do nich doszła to już działała?
 

Pdziel19

Użytkownik
Użytkownik
Nie panikuj i nie czytaj głupot. Konsola wróciła z serwisu więc działa poprawnie. Nie grzeje się bo dostałeś nową płytę główną sprawną. Chyba że wysłana do jakiegoś kolesia co naprawia konsole. Jak tak to jak się zepsuje to mu ją odeślesz jeszcze raz. I jak można niby źle nałożyć pastę. Jak ktoś się tym zajmuje to wie co robić i jak.
 

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
Ale to trochę podejrzane że pomimo 3 godzinnego grania w tak wymagającą grę, Xbox wieje tylko lekko ciepłym powietrzem, góra jest zimna a dół gorący. Wysyłana była do Microsoftu.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Spox ja mam tak ciągle ,a X360 mam już 1.5 roku. Chociaż dół mam ciepły , nie gorący. Również dużo gram w GTA IV.
 

promi

Użytkownik
Użytkownik
Z mojego jaspera po graniu 5 godzin w gta 4, przy temp. pokojowej = 24 stopnie, powietrze wylatujące z tyłu konsoli od strony napędu ma 45 stopni MAX, to z lewej prawej strony konsoli jest chłodniejsze.
 

nozdormu

Użytkownik
Użytkownik
Ale to trochę podejrzane że pomimo 3 godzinnego grania w tak wymagającą grę, Xbox wieje tylko lekko ciepłym powietrzem, góra jest zimna a dół gorący. Wysyłana była do Microsoftu.
skoro do ms to nie masz sie o co martwic. widac ze dobrze zrobili.
 

karol12222

Użytkownik
Użytkownik
graj, nie dygaj. zepsutej konsoli napewno ci nie podeslali ;)
 

zooooounk31

Banned
poza tym jak sie zepsuje to wyslesz jeszcze raz, nie widze problemu
 

arek

Użytkownik
Użytkownik
albo sprzedaj bo się przeziębisz
 

paziulek

Użytkownik
Użytkownik
w wiekszosci serwisy nie odsylaja tej samej konsoli ktora dostali od Ciebie, po prostu zamieniaja na jedna ktora maja na stanie, czesto taka jest juz uzywana, naprawiona i przetestowana ( w jakims stopiu ), moze po prostu wyslales im Xenon'a lub Falcon's gdzie temperatury procka siegaja 90+C i powietrze jednak jest mocno cieple... jesli odeslali Ci jasperk'a to mozesz sie tylko cieszyc, a procek napewno dobrze jest "przyklejony" do "heatsink'a", bo inaczej nie pogralbys wiecej niz 10-15 minut.... powodzenia!
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
w wiekszosci serwisy nie odsylaja tej samej konsoli ktora dostali od Ciebie, po prostu zamieniaja na jedna ktora maja na stanie, czesto taka jest juz uzywana, naprawiona i przetestowana ( w jakims stopiu ), moze po prostu wyslales im Xenon'a lub Falcon's gdzie temperatury procka siegaja 90+C i powietrze jednak jest mocno cieple... jesli odeslali Ci jasperk'a to mozesz sie tylko cieszyc, a procek napewno dobrze jest "przyklejony" do "heatsink'a", bo inaczej nie pogralbys wiecej niz 10-15 minut.... powodzenia!
Hahahahahahhah! Rozwaliłeś mnie ;)

Wysyłasz Xenon / Zephyr - dostajesz Xenon / Zephyr. Wysyłasz Falcon - dostajesz Falcon / Opus. Wysyłasz Jasper - dostajesz Jasper. Więc nie rób bartasowi zamętu :p

A poza tym - z tyłu konsoli jest naklejka (serial itp), więc musieliby naklejki przekładać, żeby oddać Ci inną konsolę.
 

paziulek

Użytkownik
Użytkownik
Sluchaj Drgasiu, prostym przykladem bylo wyslanie Xenona na 3 letniej, rozszerzonej gwarancji do M$ w 2009 roku, odsylali/odsylaja inny system, dostales xenon'a lub opus'a, a ostani mial zapotrzebowanie na prad mniejsze nix Xenon, nie grzeje sie AZ tak bardzo i zasilacz 175W, i nie mow, ze jak wysylasz Falcona to dostajesz opus's, bo to jest troche sciemka Drgasiu - nie wymienia Ci kulawego Falcon'a ktory ma HDMI na OPUSa bez HDMI - tym mnie "rozbawiles".
Moze nie dostanie Jaspera za Xenona, ale jesli Opus'a bedzie chodzil "zimniej"

cytat z wiarygodnego zrodla:

>>OPUS - Available as a replacement for Xenon motherboards which have been sent in to Microsoft repair centers.<<

zamiana nalepek? hmmm... miales na mysli zamiana calego pudla razem z przegrzanymi flakami...

...jakby tak tutaj mieli te pare milionow konsol naprawiac,( biorac pod uwage fakt, ze miedzy koncem 2005 roku i 2009 do M$ wrocilo 35-45% konsol ) i dopiero po naprawie wysylac ta sama konsole do klijenta, to okres oczekiwania na kosole bylby z jakies 6-12 miesiecy...

pozdrawiam

Hahahahahahhah! Rozwaliłeś mnie ;)

Wysyłasz Xenon / Zephyr - dostajesz Xenon / Zephyr. Wysyłasz Falcon - dostajesz Falcon / Opus. Wysyłasz Jasper - dostajesz Jasper. Więc nie rób bartasowi zamętu :p

A poza tym - z tyłu konsoli jest naklejka (serial itp), więc musieliby naklejki przekładać, żeby oddać Ci inną konsolę.
 

Do góry Bottom