1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola wróciła z serwisu i wieje zimnym powietrzem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartas225, Czerwiec 6, 2010.

1. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    We wtorek dostałem mojego Xboxa z serwisu. No więc odpaliłem go i grałem 3 godziny w GTA4. Potem wyłączyłem grę i sprawdziłem jakim powietrzem wieje Xbox. Z tyłu leciało lekko ciepłe powietrze, góra Xboxa była zimna a dół bardzo ciepły. Na tym forum czytałem że to oznacza złą pastę termoprzewodzącą. Czy to możliwe zwłaszcza że konsola tego samego dnia wróciła z serwisu? A może oni wcale nie naprawiali tylko jak do nich doszła to już działała?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pdziel19

Pdziel19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie panikuj i nie czytaj głupot. Konsola wróciła z serwisu więc działa poprawnie. Nie grzeje się bo dostałeś nową płytę główną sprawną. Chyba że wysłana do jakiegoś kolesia co naprawia konsole. Jak tak to jak się zepsuje to mu ją odeślesz jeszcze raz. I jak można niby źle nałożyć pastę. Jak ktoś się tym zajmuje to wie co robić i jak.

4. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale to trochę podejrzane że pomimo 3 godzinnego grania w tak wymagającą grę, Xbox wieje tylko lekko ciepłym powietrzem, góra jest zimna a dół gorący. Wysyłana była do Microsoftu.

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Spox ja mam tak ciągle ,a X360 mam już 1.5 roku. Chociaż dół mam ciepły , nie gorący. Również dużo gram w GTA IV.

6. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z mojego jaspera po graniu 5 godzin w gta 4, przy temp. pokojowej = 24 stopnie, powietrze wylatujące z tyłu konsoli od strony napędu ma 45 stopni MAX, to z lewej prawej strony konsoli jest chłodniejsze.

7. nozdormu

nozdormu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    żagań
    skoro do ms to nie masz sie o co martwic. widac ze dobrze zrobili.

8. karol12222

karol12222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pisz (warm-maz)
    graj, nie dygaj. zepsutej konsoli napewno ci nie podeslali ;)

9. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    poza tym jak sie zepsuje to wyslesz jeszcze raz, nie widze problemu

10. arek

arek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    albo sprzedaj bo się przeziębisz

11. paziulek

paziulek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    FreeBOOT 0.031
    w wiekszosci serwisy nie odsylaja tej samej konsoli ktora dostali od Ciebie, po prostu zamieniaja na jedna ktora maja na stanie, czesto taka jest juz uzywana, naprawiona i przetestowana ( w jakims stopiu ), moze po prostu wyslales im Xenon'a lub Falcon's gdzie temperatury procka siegaja 90+C i powietrze jednak jest mocno cieple... jesli odeslali Ci jasperk'a to mozesz sie tylko cieszyc, a procek napewno dobrze jest "przyklejony" do "heatsink'a", bo inaczej nie pogralbys wiecej niz 10-15 minut.... powodzenia!

12. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hahahahahahhah! Rozwaliłeś mnie ;)

Wysyłasz Xenon / Zephyr - dostajesz Xenon / Zephyr. Wysyłasz Falcon - dostajesz Falcon / Opus. Wysyłasz Jasper - dostajesz Jasper. Więc nie rób bartasowi zamętu :p

A poza tym - z tyłu konsoli jest naklejka (serial itp), więc musieliby naklejki przekładać, żeby oddać Ci inną konsolę.

13. paziulek

paziulek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    FreeBOOT 0.031
    Sluchaj Drgasiu, prostym przykladem bylo wyslanie Xenona na 3 letniej, rozszerzonej gwarancji do M$ w 2009 roku, odsylali/odsylaja inny system, dostales xenon'a lub opus'a, a ostani mial zapotrzebowanie na prad mniejsze nix Xenon, nie grzeje sie AZ tak bardzo i zasilacz 175W, i nie mow, ze jak wysylasz Falcona to dostajesz opus's, bo to jest troche sciemka Drgasiu - nie wymienia Ci kulawego Falcon'a ktory ma HDMI na OPUSa bez HDMI - tym mnie "rozbawiles".
    Moze nie dostanie Jaspera za Xenona, ale jesli Opus'a bedzie chodzil "zimniej"

cytat z wiarygodnego zrodla:

>>OPUS - Available as a replacement for Xenon motherboards which have been sent in to Microsoft repair centers.<<

zamiana nalepek? hmmm... miales na mysli zamiana calego pudla razem z przegrzanymi flakami...

...jakby tak tutaj mieli te pare milionow konsol naprawiac,( biorac pod uwage fakt, ze miedzy koncem 2005 roku i 2009 do M$ wrocilo 35-45% konsol ) i dopiero po naprawie wysylac ta sama konsole do klijenta, to okres oczekiwania na kosole bylby z jakies 6-12 miesiecy...

pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum