1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola wyłącza się, pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mati936, Wrzesień 30, 2011.

1. mati936

mati936 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dostałem xboxa 360. Po włączeniu i pokazaniu sie dasha konsola się wyłącza, nie pokazuje żadnych czerwonych świateł. Co może być tego przyczyną? ana/hana? gpu? dodam że w konsoli ktoś juz grzebał, radiatory są na śrubach i podkładkach a nie na tych krzyżykach. Wymieniłem pastę termoprz. lecz nadal to samo. Konsola jest z listopada 2007roku więc chyba to falcon. Zależy mi na naprawie ponieważ xbox posiada stary dash ten z przed nxe, więc umożliwi to zrobienie jtaga. Proszę o podpowiedzenie mi co mam zrobić żeby konsolka zadziałała, nie chcę oddawać do serwisu, zależy mi na jakiś sposobach które mogę sam zrobić w domu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    oddać do serwisu sam tam nic nie zrobisz . ale czy ci się to będzie opłacać nie sądze naprawa napewno z 150zl + koszty jtaga podobne....

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Bez serwisu się nie obejdzie, ja bym nie inwestował w taką starą konsole bo i tak siądzie po jakimś czasie :)

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak jest na śrubach takiej konsoli przeważnie nie da się naprawić lub się nie opłaca raczej.... bo przez śruby płyta główna się deformuje nie odwracalnie...

6. mati936

mati936 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem że można oddać do serwisu i że to się nie opłaca. Dlatego właśnie chodzi mi o jakieś domowe metody na to. Chcę sam to zrobić i tyle co podziała to podziała, jeśli przy tym się uszkodzi tak że nic się nie będzie dało zrobić to dużej straty nie będę miał. Do grania mam drugą konsole z którą wszystko jest OK. Także jeśli znacie jakieś metody to piszcie proszę.

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    oddaj na serwis sam tam nic raczej nie zrobisz tam ci powiedzą wszystko diagnoza przeważnie jest darmowa i sam zdecydujesz czy na części naprawiasz

8. mati936

mati936 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem że sam nic porządnie nie zrobię, Na serwis mi szkoda kasy, Chodzi mi o jakieś domowe sposoby, wystarczy żeby konsola działała chociaż przez jakiś czas.

Wczytywanie...

Poleć forum