1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola wyłącza się, zasilacz też

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rav10united, Listopad 6, 2013.

1. rav10united

rav10united Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ponad miesiąc temu kupiłem XBOX'a slim rgh z płytą główną Corona. Grałem sporadycznie, góra 2 godziny dziennie. Obecnie Xbox włącza się dość długo, na pewno ponad 30 sekund jakie miało być, a czasami startuje na 2 razy. Do tego dochodzi problem z wyłączaniem się, nie ma utartej reguły po jakim czasie grania. Razem z Xboxem wyłącza się również zasilacz. Po ponownym włączeniu kontrolka na zasilaczu zmienia się na pomarańczową, ale wraz z czasem znowu staje się zielona, konsola włącza się i znowu po chwili gry wyłącza się i tak w kółko. Co zrobić z tym fantem? I to wina konsoli czy zasilacza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak na innym zasilaczu będzie to samo to RGH do poprawy

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...