1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola wylacza sie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez macgaw24, Wrzesień 20, 2016.

1. macgaw24

macgaw24 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesc,
    mam problem, szukalem na stronach i objawy ktore mam jakby nie pasowaly do podpowiedzi, a mianowicie.
    wszystko bylo dobrze do czasu az zniknely mi wszystkie gry. w katalogu games 360 bylo pusto, ale na dysku sie znajdowaly, poczytalem troche i wina byly sciezki do katalogu. niestyty po ustaweniu sciezek konsola zaczela bardzo dlugo pracowac, zwykla operacja w fsd byla bardzo jakby powolna. padlo na to ze to dysk, kurcze mowie sobie trudno, kupilem dzis nowy, niestety gier nie da sie zgrac (podobno - nie znam sie na tym), wgralem 2 gry zeby zobaczyc czy bedzie juz dobrze.
    w serwisie wgrali nowego fsd i ladnie widzi, ale co sie dzieje dalej... po wejsciu w gre po okolo minucie konsola wylacza sie calkowicie.....

kontrolka na zasilaczu caly czas swieci cialge na zielono, po wylaczeniu konsoli sieci cialgle na pomaranczowo.
    co to moze byc? czy znacie fachowy serwis w np poznaniu ktory zna sie na rzeczy??
    dzieki za pomoc
    konsola rgh

Wczytywanie...

Poleć forum