1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola-Wyłączyła się

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ggghhh421, Luty 1, 2010.

1. ggghhh421

ggghhh421 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Konsola Wyłączyła się i nie chce włączyć

Witam, dzisiaj jak sobie grałem na konsoli po jakiś 30min od jej uruchomienia wyłączyła się i nie chce sie włączyć. Konsole mam 4-5 mies, kupiłem ja nowa, jest przerobiona. Na konsoli gram w miarę mało tzn raz na jakiś czas powiedzmy 3h na 3dni z tym ze jak juz siądę to siedzę 3h a siadam tak co 4 dni. prosze odpisać co moze być przyczyną tej usterki i jak mogę to naprawić...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sauron24

Sauron24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    moze ci prad odcieli ;d, a tak na serio moze cos z zasilaczem.

4. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Sprawdź zasilacz, może się spalił, albo jest niedopięty

5. ggghhh421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Włączyła się podczas 30min grania... tv i głośniki które sa w tej samej kości w przedłużaczu działają normalnie....

6. snah

snah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sprawdź czy wejście zasilacza do xboxa jest solidnie podłączone, tak samo sprawdź wejście do kontaktu. Luknij też czy lampka przy zasilaczu sie pali.

7. ggghhh421

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    omg sory chłopaki za post pod postem ale... no właśnie ale faktycznie kabel z zasilacza do prądu jakoś sie musiał obsunąć teraz wszystko poodciskałem i włączyła się normalnie... zresztą tez pies tam coś wąchał bawił sie to moze on gdzieś tam stanął czy coś... teraz wszystko śmiga..

Sory panowie za "panike" ale naczytałem się o tych problemach z konsolą itd wiec juz myślałem o najgorszym... dzięki za wszelką pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum