1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola Xbox 360 Arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Balibumel, Październik 22, 2011.

1. Balibumel

Balibumel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jestem Świeżakiem :D
    Kupiłem Xbxox'a 360 Arcade od kolegi. Jest ona przerobiona i ma jeszcze 2 lata gwarancji, ponieważ ktoś ją ze sklep przerobił. Została kupiona 11.11.2010r.
    Chciałbym się zapytać jakie przeróbki były w tym czasie :]
    Chcę pograć teraz w fife 12 i niestety nie chodzi mi. Jaką trzeba mieć przeróbkę by w nią pograć ? A czy uznają mi gwarancje jeżeli coś by mi się zepsuło czy nie?;>
    Wielkie dzięki:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Jeśli przerabiasz kosnole to nie masz zadnej gwarancji! Przepada. Oczywiście sklep jakiś, może dać ci swoją gwarancję, ale nikt tego nie robi...
    Przerobienie konsoli równoznaczne jest z utratą gwarancji i tyle.
    Jesli chodzi o przeróbkę to najnowsza to LT 2.0 i dash co najmniej 13599 musisz mieć wgrany.

4. buncolll

buncolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie prawda czesto sklepy na allegro daja rozruchowa gwarancje np na 60 dni od przyjscia konsoli, ale to zalezy od nich

5. Masarnia

Masarnia Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Konsola z 2010r , to pewnie LT 1.1 , poszukaj na allegro/forum kogoś z twojego miasta lub okolic , konsole za 100zł juz spokojnie przerobisz.

Wczytywanie...

Poleć forum