1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola Xbox 360 Jasper uszkodzona

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Daniello09, Listopad 17, 2013.

1. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam

Chciałbym wystawić na sprzedaż swoją konsolę Xboxa 360 z płytą główną Jasper.
    Jest to konsola, która naprawdę świetnie sprawowała się... do czasu. Niestety kilka miesięcy temu zaczął psuć się napęd, raz czytał płytki a raz nie, teraz już w ogóle nie daje rady. Albo cały czas mruga zielona dioda (tak jak napęd się wysuwa) albo po wsadzenie płytki jest cały czas 'odczytywanie' i nic się nie dzieje. Nie mam już siły do tej konsoli dlatego są sprzedaję.

Poza tym oprócz wadliwego napędu wszystko działa jak powinno, konsola nie ma bana, nie przegrzewa się, nic z tych rzeczy.
    Chciałbym ją sprzedać w całości, oczywiście mógłbym pewnie wymienić napęd na nowy, ale nie mam na to czasu.

W zestawie:
    - Konsola Xbox 360 Jasper z niesprawnym napędem. Data produkcji konsoli to: 2009-10-17, jest to biała wersja Arcade.
    - Dysk 120GB
    - Pad
    - Zasilacz i kabel AV

Co ważne, posiadam dvd key napędu, który jest niezbędny do ewentualnej wymiany, naprawy napędu.

Za ten zestaw chciałbym dostać 350zł.

Mam również oryginalną kierownicę Microsoftu, niestety wadą tej kierownicy są plastikowe łopatki do zmiany biegów, które z biegiem czasu... odpadają. Ją również chciałbym sprzedać, w pełni działającą za wyjątkiem łopatek do zmiany biegów, które już dawno odpadły. Cena 200zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W twojej konsoli wygląda to na uszkodzony mostek. Tak czy inaczej 350zl to sprawny elite kosztuje. Max 150zl

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Daniello09

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Mostek, napęd w sumie się na tym nie znam, wiem tyle, że nie czyta płytek i dlatego chcę ją sprzedać. 150zł to może być cena za samą konsolę, ja chcę 350 zł za konsolę, dysk 120GB, pada, zasilacz i kabel AV czyli cały wymieniony zestaw ;)

5. Speedlatin

Speedlatin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Osieki, Zachodniopomorskie, Poland, Poland
    Sprzedasz sam dysk?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

6. Daniello09

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Wolałbym sprzedać wszystko w zestawie.

7. Mlody96

Mlody96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Jakbyś sprzedawał jednak oddzielnie to daj znać na pw ile za konsole z zasilaczem.

Wczytywanie...

Poleć forum