1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola Xbox 360: nie można połączyć się z usługą Xbox Live — test potwierdzenia

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez wisba, Luty 26, 2008.

1. wisba

wisba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Konsola Xbox 360: nie można połączyć się z usługą Xbox Live — test potwierdzenia adresu IP w konsoli kończy się niepowodzeniem. Czego to jest przyczyna i co mam zrobic??mam internet taki:http://www.info.local.pl/.Internet jest takjakby osiedlowy-dokladnie z cafejki internetowej.Nie mam routera.Odrazu probuwalem podlaczac kabel od neta z ktorym mam podlaczonego kompa i nie wiem co mam robic

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    Odp: Konsola Xbox 360: nie można połączyć się z usługą Xbox Live — test potwierd

Musisz wpisać adres IP, maskę podsieci i Bramy domyślnej ręcznie, no chyba że masz te adresy przydzielane dynamicznie przez serwer DHCP - wówczas w ustawieniach X wybierz że adres masz przydzielany automatycznie

4. wisba

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Odp: Konsola Xbox 360: nie można połączyć się z usługą Xbox Live — test potwierdzenia

a gdzie mam to wpisac???

5. wisba

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krk
    Odp: Konsola Xbox 360: nie można połączyć się z usługą Xbox Live — test potwierdzenia

teraz podczas testu wyskakuje mi blad MTU co mam zrobic????

6. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Konsola Xbox 360: nie można połączyć się z usługą Xbox Live — test potwierd

Nie pisz post pod postem!

7. Y0uG0tta

Y0uG0tta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jeśli nic nie wnosisz do tematu to może z.......... :mad: :mad: :mad:

@wisba Co oznacza błąd MTU?
    MTU (Maximum Transmission Unit) a wiec oznacza rozmiar największego datagramu, który można przekazać przez warstwę protokołu komunikacyjnego. Do poprawnego działania Xbox Live wymagane jest ustawienie MTU Twojego routera lub bramy o wartości równej lub większej niż 1365. ;)

8. ADAMO

ADAMO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Y0uG0tta ej ale za przeproszeniem co chwile sie czepiasz do ludzi napisal cos do ciebie??;/Ma cos do ciebie ty nic nie wniesiesz negujac napisz do Admina User:)

9. Y0uG0tta

Y0uG0tta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Polecam poczytać :]

Wczytywanie...

Poleć forum