1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola Xbox 360 z ebay.pl?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez JakubPacek, Czerwiec 21, 2012.

1. JakubPacek

JakubPacek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jak w temacie, może lepiej poszukać konsoli na ebay.pl z niemiec?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilloks

Kamilloks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sulechów
    Nie wiem czy cię rozumiem. Ale chcesz kupić sobie xboxa 360 na ebay.pl. Więc kupisz go od kogoś z Polski czyli automatycznie konsola bd albo od jakiegoś naszego użytkownika albo od pośrednia który ją przywiózł z Niemczech. Ebay.de to niemiecki ebay. Ale zamawianie czegoś z Niemiec i pokrywanie przesyłki jest jak dla mnie nieopłacalne. Chyba że masz kogoś kto ci to przywiezie. Chodź rozmawiałem z wieloma ludźmi i takie przywożenie nie jest za bardzo opłacalne jeśli chodzi o Niemcy. Ale jak najbardziej konsola będzie działać tak jak ta z Polski czy UK bo jest to wersja Europejska PAL. Pady itp itd bd kompatybilne. Więc twoja sprawa. Mam nadzieję że pomogłem.

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum