1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gamer12, Lipiec 27, 2013.

1. gamer12

gamer12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam potrzebuje waszej pomocy zamierzam sobie kupić konsole Xbox 360 ale nie wiem jaka wersje wybrać nie chce wybierać z tych najnowszych tzw Slim bo nie mam tyle Budżetu myślę nad Elit z wejściem HD MI Prosze o o jakieś propozycje wszelkie odpowiedzi proszę kierować na priv. Dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Slimki nie sa az takie drogie, jesli kupowac to slim, albo fat z plyta jasper.
    Napisz jaki masz budżet.
    PS. Mam jedna slimke, prawie nowke,looknij na moje wątki.
    Pozdr

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. Mateusz Barczuk

Mateusz Barczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    DDz
    (Moje zdanie)Nie opłaca się kupować nic innego oprócz slima.Ceny zaczynają się już od 550zł (Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 4GB - Ceneo.pl) a za niewiele więcej masz opcje z 250gb.Uwierz mi lepiej nazbieraj trochę więcej i kup coś co będziesz sobie chwalił przez długi czas, bo jak dobrze wiesz stare konsole miały chęć do łapania ROD'a a w tym modelu jest to całkowicie wyeliminowane (1,5 roku gry i wymieniłem tylko baterie :p).Pozdrawiam i proponuję skontaktować się z kolegą powyżej może ma dla Ciebie jakąś ciekawą ofertę.

5. remote

remote Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    według mnie to opłaca się kupować i fata z płytą jaspera i slima. Jeżeli zależy ci na wifi i małych rozmiarach xboxa i cichej pracy wentylatorów oraz napędu to kup sobie slimkę ale jeżeli nie przeszkadza ci brak wifi i głośniejsza praca wentylatorów i napędu to bierz fata z płytą jasper jego awaryjność jest tak samo znikoma jak slimek

6. gaaam

gaaam Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam Fata na Jasperze juz 2 lata i jest git, zadnych problemow. Jedynym jest brak dysku (124mb... co to jest) i wifi. A dziala jak dziala , bardzo dobrze.

Wczytywanie...

Poleć forum