1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola Xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez the wert, Styczeń 11, 2011.

1. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Może to być konsola zepsuta ... , albo sprawna na płycie xenon z 2006r. czyli też prawie jak zepsuta (padnie po tygodniu).
    Warto tak do max. 170-200zł brać , bo sam osprzęt tyle warty (pad,kable,memorka etc.)

Gdyby chociaż data produkcji była ^^

4. Perzon

Perzon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm po takim opisie aukcji nie ryzykował bym

5. emilk7

emilk7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja bym prędzej brał w jakimś dużym sklepie z elektroniką (mediamarkt i te sprawy) tam zawsze dostaniesz gwarancję :)

6. Czery

Czery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Prawda, tutaj jesteś bez gwarancji na sprzęt. A do tego koleś pisze Xbox 360 HDMI ale nie zestaw jest bez kabla HDMI :D
    Bardzo prawdopodobne że konsola jest uszkodzona. Gdyby ktoś sprzedawał sprawną konsole to przede wszystkim dołączył by chociaż zdjęcia.

7. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ludzie czy w media kupisz używaną konsole za 200zł tyle max bym za to dał co ma kabel HDMI do wejścia HDMI nie każdy kto ma HDMI go używa i takie gadanie ja bym kupił w dużym sklepie bo dają gwarancje ciekawe czy ktoś ci da gwarancje na używany sprzęt bez opisu stanu technicznego po 2 koleś pisze że nie wie jaki stan kupujesz na własne ryzyko

8. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Jak dla mnie sprawa jest prosta, z konsola jest cos nie tak, gdzie są zdjęcia? Po drugie nie wierze, że komuś nie zależy na 100-200zł wiecej a wystarczy konsole podpiac pod TV i wszystko i przez dzien zaobserwować jak chodzi. Bo wiadomo lepiej jest napisac,ze stan nieznany bo zawsze wieksza kase wyciagnie niz piszac ze konsola uszkodzona

P,S. Swoja droga czy kolega napisal ze chce kupic nowa? w MM, Saturnie czy innym sklepie? skoro nie>> to po co nabijacie bezsensowne posty o ***** maryny?

9. the wert

the wert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z Bieguna Północnego.
  10. michlax

michlax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem się opłaca ale nie wiadomo za ile się sprzeda, pewnie za jakieś 500-600 zł

11. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    MFDR2008 prawdopodobnie Falcon, zalezy jaką cenę osiągnie. Jak koło 300 to może bym się zastanowił. Napisz do usera który od niego kupił elita i zapytaj czy wszystko ok. Zorientuj się czy przerobiona. Nie wiem czy na podstawie seriala w MS Ci powiedzą czy była rejestrowana\naprawiana ale warto spróbować.

12. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    500-600 za Falcona - daj spokój....
    ups - zapomiałem o edicie

Wczytywanie...

Poleć forum