1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola Xbox to produkt wybrakowany - Federacja Konsumentów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez juziex, Marzec 16, 2010.

1. juziex

juziex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    Organizatorzy akcji WeWantLive pozyskali bardzo istotną informację związaną z brakiem usługi Xbox Live w Polsce. W oficjalnym oświadczeniu nadesłanym przez Federację Konsumentów, możemy się dowiedzieć, że z racji niepełnej informacji na temat braku Xbox Live w Polsce, konsola może być traktowana jako produkt wybrakowany z punktu widzenia prawa.
    W związku z tym, każdy klient który zakupił konsolę Xbox 360, może domagać się zwrotu pieniędzy na podstawie reklamacji o niezgodność towaru z umową. Jeśli sprzedawca odmówi przyjęcia reklamacji, musi udowodnić klientowi, że poinformował go dokładnie o braku usługi Xbox Live w Polsce.

Poniżej pełne oświadczenie Federacji Konsumentów:

To ważne stanowisko, to bardzo istotny krok w podkreśleniu powagi sytuacji. Nie każdy klient musi, a tym bardziej nie ma obowiązku znać listę krajów, których usługa Xbox Live nie obejmuje. Opakowania konsol, niektórych gier oraz akcesoriów informują jedynie, iż usługa może być niedostępna w niektórych krajach.
    W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji.
    Pozdrawiam,
    Paweł Płocharski
    WeWantLive

Zródło: WWL - dyskusja ogólna

2. Lotnik421 Xbox One

3. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no to co? masowa akcja oddawania xboxów ;]?

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    na szczęście XBL ma być w Polsce w tym roku, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku:D.
    Oby dali możliwość przeniesienia konta z UK na PL...

5. fatality85pl

fatality85pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze się łudzicie że będzie XBL PL w tym roku??:DD

6. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Jak im napisałem żeby mi część forsy oddali to najpierw jakaś miła pani konsultant odpisała że chce o tym porozmawiać przez telefon, ale odpisałem że nie mam czasu i jakiś **** mi odpisał: Nie ma usługi XBL w Polsce więc nie ma też Supportu i nie może mi pomóc. Wyzwałem ich od ***, **** i ***** i już nie odpisali :)

Cenzura by Patrolek :)

Ps. Trzeba mieć jakąś nadzieje, bez nadziei nie ma życia. :)

7. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum