1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola Xbox360 Arcade

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Avenis, Marzec 14, 2013.

1. Avenis

Avenis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chcę kupić konsolke Xbox360 i ją przerobić lecz czytałem ze jest jakis FALCON i JASPER o co w tym chodzi ? Która konsole bardziej sie oplaca kupić ? nowego slima czy starego dobrego Arcade ( mowa o późniejszym przerobieniu )

Dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    bierz jaspera albo slima z 2011 roku bo jest pewna ze da sie przerobic FALCON jets juz troche stary i lubi sie psuc

4. Avenis

Avenis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Nie bierz 100% falcon nic nie jest wspomniane wyglada mi to troche na szrot, ja zaraz ci coś znajde allegro.

Tutaj masz Jaspera: data 9.09.2009 12,1A czyli jasper

http://allegro.pl/x-box-360-dysk-120gb-przerobiony-i3096348120.html

Slim Jedyna wada brak pada.

XBOX 360 Slim 4GB LT 2.0 (3092872149) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I to narazie na tyle, poniżej 400zł cięzko znaleść jaspera jeżeli znajdziesz na tyle niech ci zdjęcia robią jeżeli 12,1A to jasper jeżeli więcej Ampera to Falcon lub xenon, mam nadzieje, że pomogłem pozdrawiam :)

1 osoba to lubi.
  6. Avenis

Avenis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Super ! pady to nie problem tylko pytanie czy w tym z 2011 da się dodać dysk ?

7. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    Tutaj UP co ci podałem najtańsze bez awaryjne są te konsole ew. za 350zł sam Slim na allegro jest bez kabli sam goły po prostu

Konsola Xbox 360 SLIM ! JAK NOWA ! Wysyłka 24H ! (3100797591) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

@up pewnie, że się da dodać dysk nawet zewnetrzny jak dobrze wiem czy pendrive! do zapisów gier :)

Ja ci doradzę tak Chcesz 120gb dysk? odrazu bierz Jaspera, czy wolisz Slim? jeżeli slim to potem nie problem dokupić dysk narazie możesz jechać na dysku zewnetrznym czy pendrive do zapisów gier ;)

http://allegro.pl/dysk-twardy-250gb-xbox-360-i3096720031.html tutaj mozesz taki dokupić potem 250gb starczy ci cho cho ja mam w swojej slimce i dobrze się sprawuje a potem zapisy i konto możesz przerzucic na dysk :D

Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB Biały, Konsole - sklep saturn.pl - 599zł cały zestaw :)

Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB Biały, Konsole - Media Markt 599zł Tutaj także

Popatrz też w sklepach Carrefour, Tesco (Była wtopa z 1 sklepem Slim nowe po 399zł a cena pisała 720zł), Media markt i saturn mają tanie konsole :)

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

8. Avenis

Avenis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    super dzięki !

Wczytywanie...

Poleć forum