1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola Xbox360 do sprzedania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pioterowy, Listopad 15, 2009.

1. pioterowy

pioterowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,

Mam do sprzedania konsole Xbox 360 Arcade (Falcon) z przeróbka iXtreme której używałem niewiele ponad rok.

Konsola została zbanowana, nie można więc podłączyć do niej internetu. Niemniej jednak odtwarza ona backupy gier i doskonale nadaje się na prezent dla osoby która nie zamierza grać w internecie.

Konsola jest w bardzo dobrym stanie, jestem jej pierwszym włascicielem. Jak już wspomniałem, ma ona niewiele ponad rok. Jest to Falcon czyli nowszy model który jest praktycznie bezawaryjny.

W zestawie znajduje się:

- bezprzewodowy pad

- kabel HDMI

- kabel TV + całe okablowanie

- karta pamięci 256 mb

- zasilacz

Dodatkowo mam do sprzedania:
    UWAGA!!! pięć oryginalnych gier w bardzo dobrym stanie (wyjątkiem jest gra Gears of War która ma lekko zniszczona okładkę) + płyta Arcade z demami gier. Są to gry: GTA IV, Call of Duty: Modern Warfare, Command and Conquer 3, Gears of War oraz Far Cry 2.

Moj mail: pioterowy@wp.pl
    GG: 1535658
    TANIO!

Wczytywanie...

Poleć forum