1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola XBOX360 E Stingray 500GB 2xPAD RGH GWARANCJA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kawka1122, Luty 16, 2015.

1. kawka1122

kawka1122 Banned Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam do sprzedania mam konsole X360 E Stingray stan idealny (nie posiada zadnej ryski,pady rowniez bez oznak zuzycia) zakupiona 05.01.2015r od PawelBystry2 z dyskiem 500gb,2x pad bezprzewodowy,gratis kabel HDMI . Data produkcji konsoli 05.08.2014r. Konsola posiada przeróbke RGH wszystko smiga bez najmniejszego problemu. 36miesiecy gwarancji na konsole oraz przeróbke. Sprzedaje z powodu braku czasu na granie (przeszedłem tylko GTA V oraz Forze) dodatkowo mam sciągniete około 15 najnowszych gier ktore wrzuce na dysk konsoli. Mozliwosc sprzedaży poprzez allegro z mojego konta na którym posiadam okolo 600 pozytywnych komentarzy. Cena jaka mnie interesuje to 950zł + wysyłka. Kontakt tylko telefoniczny(odpisuje na sms) lub email ponieważ nie mam czasu wchodzic na forum. WYMODEROWANO

Wczytywanie...

Poleć forum