Konsola XO włącza sie i zaraz przygasa :(

maniak77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
witam...
od dzisiaj mam taki problem z konsolą XO
Po włączeniu gdy załaduje sie wszystko , to zaraz przygasa jakby ekran (robi sie czarny)
i tak zostaje 2-3 min i potem sie wyłacza cała konsola :(
Wczoraj było ok a dzisiaj juz klapa

Miał ktoś taki przypadek ?

Pozdrawiam

Podsyłam tez filmik jak to wygląda

Dodam jeszcze że już po gwarancji :(

 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A nie wpadłeś tak na pomysł, że konsola w tej półce się przegrzewa? Jak dla mnie to ona ma tam piekarnik :)
Ewentualnie poszukaj na stronie MS jak zrobić hard reset lub wgrać na nowo oprogramowanie do konsoli pobierając plik na pena ze strony MS.
 

maniak77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
nie przegrzewa sie bo mało gram :)
Na microsofcie nic nie znalazłem.
Hard Reset nic nie dał :(
szukam dalej ....
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A może pomoże odłączenie zasilacza na kilka minut z konsoli? Mi tak napęd kiedyś w facie przestał działać i ten zabieg mi pomógł. Bo chyba przytrzymanie przycisku power konsoli gdy jest włączona przez 10sek nic nie da.
 

maniak77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bo chyba przytrzymanie przycisku power konsoli gdy jest włączona przez 10sek nic nie da.
Nie nic nie dało
 

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
1. Spróbuj kabel HDMI podpiąć pod drugie, trzecie itd. wejście w TV.
2. Zmień kabel HDMI na inny.
3. Widzę, że konsola stoi na jakimś sprzęcie. Półóż ją na chwilę na górę tej komody z dala od sprzętów i głośników. Najlepiej z lewej strony TV.
4. Więcej rozwiązań nie przychodzi mi do głowy, za wszystkie serdecznie, a nie to nie tutaj. No próbuj, może się uda.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Miejsce nie nadaje się zupełnie dla konsoli. Nie dość że amplituner ma tam masakre to jeszcze konsola. Xbox wyłącznie na serwis

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

maniak77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Więc tak , znalazłem gdzies w necie taki sposób

wyłącz konsole
wyciągnij z gniazdka wtyczke
przytrzymaj guzik X na konsoli przez 30 sek
wsadz z powrotem do gniazdka
włącz konsole

Zrobiłem tak i odpaliła aktualizacja jakas , ponstalowało sie i chodzi :)

SMIESZNE ale prawdziwe.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No nie przesadzajmy ze konsola ma tam piekarnik jak ampli nie dziala to ma wystarczajaco miejsca zeby wydmuchac cieple powietrze . Z tego co widac do ok 10 cm przerwy
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Konsola wydmuchuje gorące powietrze do góry i po chwili je zasysa bokami z tego co tu widać, teraz to wafel ale w lato się tylko niepotrzebnie męczy.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie tez ma podobnie i nigdy sie nie zagrzala . Nigdy wiatrak nie musial zwiekszac swojej predkosci
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja bym w życiu do takiej ciasnej półki nie wepchnęła konsoli :) Wiecznie w obiegu ciepłe powietrze.
 

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jednak sposób zadziałał więc warto zapamiętać ;) .
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mnie ten sposób dziwi przecież jak konsola jest odłączona od sieci to jak może działać przycisk ?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mnie ten sposób dziwi przecież jak konsola jest odłączona od sieci to jak może działać przycisk ?
tez mnie to zastanawia ale nie draże :p moze zasilacz ma jeszcze jakis zapas mocy zeby cos tam jej sie poprzestawiało
 

DeEscapist

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może coś jak bateria i bios przy PC?
 

maniak77

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
przy wyciągnietej wtyczce z gniazdka jak nacisłem ten guzik to pipło tak jakby był w prądzie :) też sie zdziwiłem.
Najważniejsze że odżył :)
 

felipe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie zapominajmy, że po wyłączeniu kondensatory mają jeszcze cze ładunek, stąd zapewne potrzbea przytrzymania i rozładowania całkowitego. Inna sprawa, że ja mialem problem taki sam z 2 Xboxami FAT i były w naprawie. Teraz podobny problem p5 miesiącach mam z Xbox One S. Konsola stoi na specjalnie wydzielonej komodzie i ma bardzo dobry obieg powietrza a też ostatnio potrafi się samoczynnie wyłączyć. I nie jest to takie gwałtowne wyłączenie, jak wcześniej w FAT, tylko normalny shutdown, włącznie z wyłączeniem TV. Nie wiem czy na to ma wpływ fakt, że konsola pracuje w trybie instant on i potrafi pracować po 10 -12 h dziennie - bajki dla dziecka na youtube, netflix, a wieczorem kolejne 8h. Mimo wszystko to dziwne, bo z X360 nie miałem takich problemów, podobnie jak z PS 3 FAT. Byłem co prawda w programie Insider ale wypisałem się z niego i zrobiłem reset z zachowaniem programów i gier. Nie wiem czy po aktualizacji jest to normalny build firmware, czy nadal któryś z preview.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Masz dalej preview by z niego wyjść trzeba wyrejestrować konsole i czekać do masowej aktualizacji.
 

felipe

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hmm, to może dlatego są problemy? Swoją drogą,gdzie znajdę rozpiskę buildów preview i stable?
 

Do góry Bottom