1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola z allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Why So Serious, Wrzesień 11, 2013.

1. Why So Serious

Why So Serious Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć. Miałem kiedyś xboxa, sprzedałem go, teraz myślę nad ponownym kupnem tego sprzętu, szkoda mi kasy na nowego, chcę używanego. Oczywiście każdy chciałby kupić sprawnego w 100%, tak też jest w moim przypadku. Czytałem te różne tematy typu "na co zwrócić uwagę..." ale wolę jeszcze napisać. Sprawa wygląda tak, że koleś na allegro sprzedaje używane konsole, stan niby bardzo dobry ale ma ich 30sztuk, więc sam pewnie nie zna historii konsoli. Cena 300zł z wgranym lt 3.0, wszystkie konsole to falcony. Jak myślicie, warto się za to brać? Przykuło to moją uwagę, bo koleś jest z miejscowości 20km ode mnie także mogę jechać sprawdzić czy działa itp., tylko tu moje pytanie JAK to dobrze sprawdzić, bo wiadomo włączyć, pograć jakiś czas ale chciałbym wiedzieć czy idzie jakoś tak fachowo sprawdzić, żeby po 2 dniach grania się konsola nie popsuła..

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Taka ilość konsol to skupione z utylizacji :). Nie szukaj nic starszego niż 2009

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. mistrzunio22

mistrzunio22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    podlaskie
    Nie kupuj bo to nic pewnego. Moja co prawda z 2007/2008 ale zadbana, mało grana więc wiesz. Szarpnij lepiej jakiegoś slima z rgh/lt 3.0 :)

5. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie kupuj Falcona bo to niepewny grunt. Domyślam się o którą aukcję chodzi, kumpel u niego kupił jaspera i już ją ma ~5 miesięcy i śmiga, ... Jak wspomniano nie kupuj tak bo to rosyjska ruletka, sprzedawanie na hurt jest niepewne jednemu się trafi dobra a inny dostanie złom, niby sprzedawca je rozkręca i czyści oraz testuje ale szczerze przyznaj jak byś długo testował jedną konsole z 100 sztuk ? Czasami naprawdę warto dołożyć te 200zł i kupić nówkę z akcesoriami.

Wczytywanie...

Poleć forum