Konsola z allegro

lukeN

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy ta konsola jest warta uwagi?: http://allegro.pl/item778313824_xbox_360_elite_120gb_hdmi_sklep_mobisoft_raty.html

Wydae mi się że jak na przerobioną konsole to całkiem nie zła cena. Chciałbym jeszcze zapytac jak sprawdzić czy wszytsko ok z oprogramowaniem i czy mozna zaufać sprzedającemu. Myślicie ze sa jakieś haczyki? a może naprawde się opłaca?
 

ZenStone

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wg mnie sie oplaca gosc ma duzo pozytywow nie sadze zeby byly jakie haczyki ale poczekaj jeszcze na odpowiedz moze ktos co kupil od niego konsole bedzie ci mogl cos pomoc . Bo wg mnie sie oplaca Elite 120GB nie wiem wydaje sie spoko....
 

Insane

Banned
Użytkownik
Tak warta, miałem z Mobisoft PS2 i firma bardzo pro. 2 lata na chip ps2 to najwiecej w kraju (normalnie max 6mc) wiec chyba wiedza co robia
 

lukeN

Użytkownik
Użytkownik
Na aukcji pisze tak:
"Nowe konsole XBOX360 ELITE 2x 65Nm HDMI JASPER z dyskiem 120GB"

co oznacza 2x 65Nm?
i czy ten Jasper jest dobry ??
 

ponixxx

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem klocka u niego i zero problemów ze sprzedającym. Odpowiada na każde pytanie i w ogóle widać że jest profesjonalistą.

Generalnie polecam Ci lepiej kupić u niego w sklepie internetowym niż na Allegro gdyż jest taniej.

2x65 nm oznacza że zarówno CPU jak i GPU są w tej samej technologii.
 

ZenStone

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na aukcji pisze tak:
"Nowe konsole XBOX360 ELITE 2x 65Nm HDMI JASPER z dyskiem 120GB"

co oznacza 2x 65Nm?
i czy ten Jasper jest dobry ??
To chyba oznacza ze konsola mniej pradu pobiera i sie mniej grzeje
 

chudyosw2

Użytkownik
Użytkownik
Moim bardzo skromnym zdaniem sie opłaca , ponieważ widać że jest to sklep więc jakieś przekręty nie wchodza gre. Konsole nowe to kolejny plus i to jest troche ponad 1000zł a tylko kosztują premum z dyskiem 60 GB. Więc jak masz $$ to bierz

EDIT: Na aukcji wyczytałem "Dzięki New Xbox Experience zyskujesz wiele nowych możliwości jak np. możliwość instalacji gier na dysku twardym konsoli."

To chyba nie prawda gdyż na dyskach byłomożna instalować gry.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
Luken poczytaj na forum jakie są wersje konsol to nie będziesz zadawał pytań co to znaczy 65nm
Można instalować gry na dysku ale i tak start jest z płyty a później już chodzi z dysku
SZUKAJCIE
 

Pawel100

Świeżak
Świeżak
Jakby ktoś potrzebował czy coś to tu macie nawet troszkę taniej elite ;] http://www.neo24.pl/konsola-microsoft-xbox-360-elite-edition-(b4j-00135).html
 

Do góry Bottom