1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola z Anglii, rok gwar - Pytanie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sebool12, Luty 21, 2009.

1. sebool12

sebool12 Guest

Siemka

Od lekko ponad tygodnia posiadam Xboxa 360 Arcade Jasper i z ciekawości zarejestrowałem swoją konsole w celu sprawdzenia ile mam gwarancji i tu ZONG :eek:
    Przeczytałem, że można przedłużyć gwarancje wysyłając do M$ skan paragonu tylko u mnie jest w tym problem, ze sprzedawca nie dał mi paragonu z kasy fiskalnej tylko zieloną kartkę w dodatku bez daty:

(Trochę okaleczyłem, żeby nie było kopiowania ;])

No i co mam z tym zrobić ?? Dzwonić do sprzedawcy, żeby mi dał normalny paragon czy kombinować z tym co mam?

PS. Kupowałem u Gry-Sky i jak widziałem, każdy dostał ten świstek jako paragon.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)
    Jest miejsce na date , wiec dzwonisz do baranow zeby ci date wpisali . Jak szprzedają konsole , to muszą dobrze wiedziec ze gwara jest od daty zakupu .

PS : Zawsze mozesz date dopisac . Najlepsze jest to , ze wtedy kiedy ci pierwszy raz coś wywali mogłbyś sobie wpisac co trzeba .
    Jeszcze jednao , zobacz czy tam gdzieś nie ma daty .

A jak sie boisz kopiowania to prosze

4. sebool12

sebool12 Guest

Daty nigdzie nie ma wpisanej, więc dzwonić do nich, żeby mi podali datę czy nie ?
    Główne pytanie: Gdzie mam zadzwonić i co powiedzieć, żeby przedłużyć gwarancje ?

5. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    http://x360iso.org/problemy/7881-procedura-serwisowa-microsoft-krok-po-kroku-gwarancja.html <<<tu se lukij:)

Wczytywanie...

Poleć forum