1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola z Anglii

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mfp0, Wrzesień 18, 2012.

1. mfp0

mfp0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam Jak juz wczesniej pisalem kupilem konsole z ang za jedyne 40f Wszystko bylo fajnie dopoki nie podlaczylem konsoli do neta gdzie rzuca mi ze zostalem zablokowany.Sprzedawca zapewnil mnie ze konsola nie jest przerobiona jednak plomby pozrywane.z racji tego ze niemam czasu wrocic i obic mu ryja.mam pytanie w jaki sposob moge sprawdzic czy konsola jest przerobiona (z dwojga zlego niebd nowych gier kupowac).Posiadam gears of wars clasic oryginalna i troszke mnie boli ze niemoge nigdzie w sieci posmigac

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    No to konsola ma bana, trafiłeś na nieuczciwego sprzedawce. Po podłączeniu do internetu od razu wyświetliła ci się informacja że konsola jest zablokowana, czy pobrało jakąś aktualizacje. Żeby sprawdzić czy gra jest przerobiona musiałbyś spróbować odpalić jakąś grę wypaloną pod LT+, choć mogła być starsza przeróbka.

4. mfp0

mfp0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale jak sprawdzic jaka to wersja przerobki?

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Kolega wyżej już ci napisał jak sprawdzić.musisz wypalić gre

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum