1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola z grami

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Masownik20, Maj 7, 2015.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    mam zamiar zakupic xbox one przegladam oferty ic zesto ktos sprzedaje konsole z 2 lub wiecej grami ktore są na dysku... teraz pytanie czy te gry sa przypisane jakos do konta? Jesli ja zrobie swoje nowe konto to nie bede miał tych gier czy jak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    gry kupione w wersji elektronicznej sa na stale dopięte do konta - bedzesz mogl w nie grac jeśli bedzesz używał tego samego konta co obecny wlasciciel konsoli (sprzeda ci ją razem z kontem)

4. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    czyli jak zaloze na konsoli swoje konto to automatycznie gier nie bede miał?

5. kratylos

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    tak, nie bedzesz ich mial...

6. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a czyjes moge spokojnie użytkować? ew czy moge miec swoje konto i te stare z czyims grami?

7. killazbb

killazbb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gry będą działać jak będziesz miał profil gościa na w tle albo jak będzie jego profil ustawiony jako home co praktycznie każdy ma.

Jak coś będe sprzedawał swojego x one PW.

8. kratylos

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    ja bym brak xo czysta bez profilu i gier ale niech cenne obniży lub gry ale na plutach

9. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    no ale mam rozumiec ze sie tak da ze bede mial gry na profilu od goscia a sobie ustawie swoj profil i moge meic 2 profile na konsoli i sie przelaczac tak?

10. hanzobozzpl

hanzobozzpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja bym uwazal na take konosle. sam taka kupilem i wiekszosc gier przestala dzialac a byly to zacne tytuly typu nba2k15 gta v forza horizon 2. z 16 gier co byly na konosli dzialaja zaledwie 3. forza 5 na profilu i 2 assaisiny ze zdrapki. na Twoim miejscu kupilbym golego xboxa a gry ktore by mnie interesowaly w wersjach pudelkowych

11. k0zik

k0zik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pułtusk
    Hanzzo - być może ten ktoś, od kogo kupiłeś konsolę, większość gier kupił na lewych profilach które zostały poblokowane.

Odnośnie głównego pytania.
    Kiedyś kupiłem dwa konta z grami, po ściągnięciu gier nawet gdy skasowałem te konta ze swojej konsoli to gry wciąż działały.
    Czy to czasem nie świadczy o tym, że aby te gry działały wystarczy pozostawić konto poprzednika na konsoli a grać na swoim profilu ?

Z drugiej strony czy to nie ryzykowne zostawić swój profil, z którego kupowało się gry, obcej osobie ?

Wczytywanie...

Poleć forum