1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola z RGH nie widzi dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Alexis93, Czerwiec 19, 2012.

1. Alexis93

Alexis93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyłączyłem konsole (RGH) i gdy włączyłem ją ponownie nie widzi dysku USB z grami. Komputer wykrywa dysk nie da się go oczywiści explorować bo to FAT32 powyżej 32 gb. Ani xbox przerobiony ani z RGH nie widza tego dysku. Czy da się jakoś wejść i zobaczyć na pC co jest na tym dysku? Co się mogło stać dysk normalnie chodzi nie mam pojęcia co się stało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    prawdopodobnie problem z zasilaniem dysku lub źle wypięty

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    jesli komp widzi dysk to sprobuj pobrać program do partycjonowania dysku easeus i ustaw ten dysk jako aktywny...taka glupota bo ja tez miałem podobny problem z dyskiem usb

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum