1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola z USA, a przeróbka i gry PAL

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kes, Listopad 15, 2010.

1. kes

kes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Mam możliwość ściągnięcia konsoli z USA. Konsola jest z września 2008, ma 12,1v, więc chyba jest to wersja Jasper (jeśli nie to proszę mnie poprawić).
    Konsola jest w wersji NTSC. X'a chciałbym przerobić, tylko nie wiem jak będzie z grami.
    Wiadomo, że w miarę możliwości chciałbym grać w gry z PL napisami czy dubbingiem, ale te chyba wychodzą tylko w PAL?
    Jak w ogóle jest z dostępnością gier region free?
    Jeżeli konsola ma stać, bo cieżko będzie znaleźć odpowiednie gry pod nią, to chyba sobie dam spokój.

Czy jest w ogóle sens pakowania się w konsole NTSC?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pluto26

pluto26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wielkopolska
    Siemka powiem tak sam mam konsole NTSC z USA i moja rada bierz konsole PAL bo jak sa nowe gry np. nowy Call of duty black ops to niestety wersja Pal nie dziala na NTSC :( a zanim ktos da info odnosnie region free to mija nawet 2 miesiace albo dluzej.

4. voytas

voytas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    czy ja wiem, na zagranicznych forach warezowych pierwsze kopie wychodzą na NTSC. Tak jak dziś wyszła nowa NFS. Jedyny minus to brak polskiego języka w takich grach.

5. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie lepiej nie kombinuj z tym NTSC , lepiej daj trochę więcej i kup PAL'a.

6. kes

kes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi o to że musiałbym zapłacić tylko za przesyłkę, ale może faktycznie kupie w Polsce, tylko poczekam już, aż wyjdzie LT+.

Wczytywanie...

Poleć forum