1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola za bardzo się nagrzewa po xclamp fix

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez korek1897, Marzec 8, 2012.

1. korek1897

korek1897 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z moim Xboxem, nigdy wcześniej nie miałem z nim kłopotów aż do czasu gdy wyskoczył mi RROD (kod błedu 0102), najpierw spróbowałem ją zgrzać co dało efekt, niestety krótkotrwały. Wyczytałem gdzieś, że w 100% zakończył by mój problem reballing konsoli, ale niestety nie mam pieniędzy na takie rzeczy i postanowiłem naprawić xa na własną rękę, poradziłem się filmem na youtube http://www.youtube.com/watch?v=fuIl0kGf7dM
    Kupiłem wszystko co było mi potrzebne, niestety nie mieli w sklepie pasty arctic silver 5, kupiłem inną revoltec thermal grease nano, która wg sprzedawcy jest też bardzo dobra i nie powinno zrobić to większej różnicy. Tak więc zrobiłem wszystko tak jak autor filmiku, konsole podłączyłem, wszystko działa, ale nie mijają 3 minuty jak wiatraki zaczynają wariować, są dużo głośniejsze i ciągle przyspieszają, otworzyłem xboxa i radiatory były bardzo gorące. Nie chcę w cokolwiek grać bo boje się, że mogę jeszcze gorzej uszkodzić moją konsolkę. Moje pytanie brzmi: co może powodować takie nagrzewanie się konsoli, czy inna pasta może mieć tu jakieś znaczenie, choć podejrzewam, że jeżeli radiatory są nagrzane to cpu i gpu dobrze oddają ciepło, choć mogę się mylić.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Takie naprawianie jest krótko trwałe i na zawsze działa, albo konsole dasz do profesjonalnego serwisu, ale pewnie i tak już z tej konsoli nic nie będzie jak grzebałeś, pewnie pochodzi miesiąc może 3 i znowu rrod. Pozostaje Ci sprzedać tą i kupić nowszą. konsola z 2006 roku? I tak długo posłużyła...

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Sruby troche poluzuj,to z miesiac jeszcze moze pograsz

5. brenas25

brenas25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dublin, Ireland, Ireland,sercem POLAK
    to nie dobrze za az tak sie nagrzewa,ale zawsze mozesz dokupic zewnetrznego wiatraczka czyli Fun pada i na takiej podstawce cieszyc sie nadal swoim exem.

6. korek1897

korek1897 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety x nadaje się już chyba do wyrzucenia, problem był banalny, nie wierze że byłem aż tak głupi by źle przykręcić radiator, miałem różne błędy teraz wyskakuje mi e73 i zgrzanie konsoli nic tutaj nie pomaga, cóż człowiek uczy się na błędach. Trzeba zbierać na nowego. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum