1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsola zawiesza się przy multi w AC III

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez DJDIDO88, Listopad 2, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Witam!
    Mam pewien problem, dzisiaj naszło mnie aby wypróbować tryb multi w ACIII. Odpalam z 1 DVD wybieram multi, po informacji wkładam DVD 2 ładuje się, sprawdza online passa i po przy wyskoczeniu okienka że mam dostęp do gry online konsola się zawiesza. Nie pozostaje nic innego jak uruchomić ja ponownie.
    Odpalam gierkę bezpośrednio z 2 DVD i to samo, płyty mam zainstalowane na HDD, pamieć podręczna wyczyszczona, 1 DVD śmiga normalnie inne gry również. Płyta nie posiada najmniejszej ryski, dopiero ją dzisiaj wyciągnąłem z opakowania bo grałem cały czas single.
    Co to może być? Wadliwa płyta, czy konsola siada?
    Dodam że jest to Slim 250, nieprzerobiona, nigdy nie otwierana itp. konsola z 06.2010 r.

@edit:

jest to problem po stronie ubisoftu

@edit: 2
    wina stoi przy Uplay Passport, został on już usunięty z rynku XBL. Teraz tylko czekać na poprawkę ze strony Ubi i pozostaje single.
    Człowiek kupuje nową grę i nawet nie może zagrać na multi :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    problem został oficjalnie naprawiony przez ubi.
    Temat do zamknięcia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum