1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola zawiesza się przy włączaniu i zapisywaniu gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez RastaSoldat, Październik 27, 2010.

1. RastaSoldat

RastaSoldat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Witam, mam przeróbkę lt 1.1 i czasem choć min. raz dziennie konsoli zawiesza się przy uruchamianiu(logo xbox'a) kolejno również często zawiesza się przy próbie zapisu gry(podłączony pendrive) czy tego przyczyną jest pendrive czy konsola?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jaka konsola ? Jasper,Falcon....
    btw.Mi przy wlaczaniu tez sie lekko zwiesi to normalne.
    A z save to nie wiem jak save'uje na HDD i jest ok.

4. RastaSoldat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    czerwona elitka to jest jasper jak mniemam, no ja nie mam na razie dysku, z pendrive'a korzystam

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1690
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    "czerwona elitka to jest jasper jak mniemam" co rozumiesz przez to? Bo ja natomiast nic. Jasper ma aktualny pobór na szynie 12V: 12.1A jak tak masz to najprawdopodobniej masz jaspera. Jak inaczej to nie Jaspera.
    Bo powiedzenie "czerwona elitka to jest jasper jak mniemam" to ja nie wiem o co chodzi. Nie spotkałem się jeszcze z takim określeniem jasperów..
    I druga sprawa. Każdy Xbox elite jest zaopatrzony przecież w dysk HDD. To gdzie masz swój?

Jak się xbox zachowuje korzystając z pendriva jako memory card to nie mam pojęcia więc na ten temat się też nie wypowiem.
    Najlepiej zapisywać na HDD albo orginalny memory card (tak chociaż sądzę ja).

6. Eddy.Adam

Eddy.Adam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    "Czerwona elitka" pewnie chodzi mu o limitowaną wersję Resident Evil w której jest czerwona konsola :p
    A co do problemu to może być wina pendriva ale pewności nie mam

7. RastaSoldat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    tak jest, czerwona elitka to ta limitowana, no niestety zakupiłem bez dysku ale jest w drodze czyli czekam na hajs

Wczytywanie...

Poleć forum