1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adrian1412, Sierpień 21, 2013.

1. Adrian1412

Adrian1412 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie. Kupiłem używaną konsolę na tablica.pl, wiem że jest przerobiona bo były do niej piraty. Teraz tak: można jakoś sprawdzić jak jest przerobiona konsola. Chodzi mi o to czy np. lt.3.0 czy lt.2.0 czy jeszcze jakieś inne. I jeszcze jedno, da się sprawdzić jaka jest wersja konsoli, czy slim arcade czy coś innego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Czy slim czy arcade, to poszukaj fotek w google :p
    A czy lt2 czy lt3, to musisz spalic jakąś grę np pod lt3 i sprawdzić czy ruszy.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

4. dadas1122

dadas1122 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    albo zapytaj sprzedawce , chyba wie co sprzedaje. Swoją drogą trochę dziwnie kupować coś a później się dopytywać co tak na prawdę się kupilo.

5. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
    W opisie przedmiotu powinna być informacja jaka to przeróbka. Jak wyżej, zapytaj najpierw sprzedawcy ;]
    Albo sprawdź te płyty w abgx.

Wczytywanie...

Poleć forum