1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsola

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Michal015m, Czerwiec 23, 2009.

1. Michal015m

Michal015m Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jestem tutaj nowy i chciałbym zadać kilka pytań w sprawie kupna xboxa. konsola może być używana ale z gwarancja ponad jeden rok najlepiej elite bądz premium z wyjściem HDMI i nowym chłodzeniem do 800 zł. Po zakupie konsoli zamierzam ją przerobić ale pierw sprawdzić czy nie ma jakiś wad na forum czytałem że trzeba grać w najnowsze gry itd. Mam na oku kilka konsol z allegro ale nie wiem o co mam pytać sprzedawców i jakie powinny byc parametry. Poniżej podam konsole które mnie interesują i bardzo prosze o wyrozumiałe opinie o nich
    Xbox 360 120GB + gry (665276733) - Aukcje internetowe Allegro
    XBOX360 PREMIUM, 60GB, PRZEROBIONA + GRY (667541094) - Aukcje internetowe Allegro
    Xbox 360 Elite 120GB! [idealny, jak NOWY] + 5 GIER (669315634) - Aukcje internetowe Allegro
    Bardzo prosze o rzetelne odpowiedzi za które z góry dziękuje
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Kupując konsolę używaną zawsze jest ryzyko-uwierz mi,że naprawdę lepiej byłoby dozbierać te 2 bańki i kupić sobie nowego premiumka, srsly.

4. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale nie wiem czy opłaca sie kupować nową jak te konsole które wybieram mają przynajmniej 1,5 roku gwarancji a podobno na ROD jest dodatkowy rok

5. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak będe przerabiał konsole to i tak jest ryzyko utraty gwarancji

6. karol1005

karol1005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Kup nówke Jaspera i masz więcej pewności że padnie po gwarancji :D

7. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale 1,5 roku gwarancji i 2,5 roku gwarancji na ROD to dość dużo a jak się zepsuje to zawsze wymienią na nową a gwarancja będzie od nowa. A przecież te nowe konsole z tym nowym chłodzeniem i nowym napędem są wytrzymalsze. A jak bym chciał kupić nowego to wole już w sklepie gdzie xbox premium kosztuje ponad 1000 + drugi pad + przerobienie i jeszcze kabel HDMI bo chyba w premium ten kabel nie jest dołączony??. A orientuje sie ktoś ile kosztuje xbox elite w Media Markt bo nieraz są promocje bez vatu:)

8. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a jak kupie używana na allegro to do tego mam jeszcze oryginalne gry

9. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    po przerobieniu konsoli automatycznie się traci gwarancje zrozumcie to! to bez vatu w Media było tylko raz

10. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

jak tylko raz jak kilka razy w roku to jest przynajmniej 2 razy przynajmniej u nas jest promocja bez vatu. A gwarancje sie traci teoretycznie kilku moich kolegów ma przerobionego xboxa niektórzy z nich wysłali do M$ i dostali nowe trzeba mieć pecha żeby ktoś sprawdził

11. sebolekseba

sebolekseba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmmm no ja tego zrozumieć nie moge jakos:confused: sam mam przerobioną i ostatnio jakos wysłałem ja do MS na gwarancji i naprawili a miałem roda:p

12. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A po ile da sie kupić najtaniej xboxa elite na allegro widziałem najtańszego po ok 1100zł

13. dominaspn

dominaspn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Nowej tańszej nie dostaniesz chyba że będzie jakaś promocja w sklepie.

14. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a są jakieś zestawy z 2 padami??

15. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Well na urzywane konsole m$ nie daje gwarancji... Przekonalem sie o tym na wlasnej skurze :[

16. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

przecież jak jest gwarancja to muszą wymienić albo naprawić

17. Jar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Zrozum,że niczego nie muszą-zwłaszcza jak konsola ma ślady otwierania/przekombinowania z plombami/sflashowany napęd

18. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    kurde ludzie pomyślcie i przeczytajcie g warancje. A to że niektórzy po przerobieniu konsoli dostają rod'a i wysyłają doM$ to ich biznes. Z tą gwarancją jest tak, że po przerobieniu konsoli się traci ale kto mądry zadzwoni do M$ i powie, że ma przerobioną konsolę i się zepsuła. Oczywiście M$ wysyła kuriera i naprawia ale jak by zauważył iż konsola jest przerobiona to by ja odesłał bez naprawy na koszt odbiorcy.

19. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w polsce obecnie niema serwisu M$ i w wielu innych krajach więc wszystkie konsole z słowacji polski łotwy litwy ukrainy idą najprędzej do niemiec więc jakby mieli sprawdzać każdą konsole to trzeba było by czekać miesiąc oni przyjmują starą i zazwyczaj odrazu odsyłają nową. Być może jeszcze patrzą na plomby ale jak ktoś dobrze przerobił konsole nie niszcząc plomb gwarancyjnych to ryzyko jest dużo mniejsze. Można powiedzieć że dużo większe ryzyko jest bana niż w serwisie. Słyszałem że niektórzy robią kopie zapasową oprogramowania i jak sie coś zepsuje to przywracają ale nie wiem czy to prawda

20. Jar

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Stary skoro tyle o tym wiesz to po co ta cała dyskusja tak naprawdę? Sensu nie widzę. Kup se używke skoro tak za nimi jesteś tylko się potem nie zdziw jak coś będzie nie tak(np szybko ci rrodnie albo się okaże,że jakaś plomba jest walnięta)

21. Michal015m

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

wiem tyle ile wyczytałem na forach a ja lubie dyskutować bo moge sie dużo dowiedzieć bo co mi z tego jak wszyscy będą pisać kup nową musze wiedzieć dlaczego a żadnej sensownej odpowiedzi nie widziałem nikt nawet chyba nie spojrzał na te konsole a połowa tematu to jest dyskusja o utracie gwarancji po przerobieniu

Wczytywanie...

Poleć forum