1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsole winne multiplayerowym ograniczeniom w F1 2011

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Jechu, Lipiec 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Wszyscy miłośnicy Formuły 1 doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w jednym wyścigu bierze udział 24 zawodników. Niestety, w trakcie prac nad F1 2011, Codemasters zostało zmuszone do drastycznego ograniczenia ilości graczy znajdujących się na torze w trybie multiplayer. Co było powodem takiej decyzji? Oczywiście, odgórne wymogi narzucone przez Sony i Microsoft...

Jak powiedział Stephen Hood z Codemasters:
    16 graczy będzie więc mogło zasiąść za sterami własnych czterech kółek, a pozostałe pojazdy będą prowadzone przez Sztuczną Inteligencję. Warto nadmienić, że gracze PC-towi również otrzymają niejako "okrojoną wersję" omawianej gry, bowiem deweloperzy stwierdzili, iż wersja przeznaczona na komputery klasy PC ma znacznie mniejszą grupę odbiorców i tworzenie osobnych narzędzi specjalnie dla niej całkowicie mija się z celem. Iskra zdolna wywołać kolejne żarliwe kłótnie na temat wyższości komputerów nad konsolami? Miejmy nadzieję, że nie...

źródło

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcin1992

marcin1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja , pier****. To po co robią F1 na konsole , a potem płaczą. To niech wydają nowe konsole i nie będzie problemów. wtf ?

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Liczę na tę grę. Oby było w niej wszystko co być powinno i brak tych głupich bugów z wersji 2010. Multi mnie nie interesuje , więc i 2 bolidy mogą dać.

5. EndiM

EndiM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    16 Osób to i tak jest niezle :)

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Jakbyś przeczytał uważnie newsa to byś wiedział, że ograniczeniem nie jest moc konsoli, a łącze internetowe.

I kolejny raz PC ograniczony przez konsole :D

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Pewnie dlatego też w takich grach jak Battlefield 3 mamy 24 na multi , a na PC 64...

8. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    to takie pie******ie - ile osób gra równocześnie w battlefielda albo w cod??? i co? nie da się? to są lenie śmierdzące i tyle w temacie
    jak mi się poprzednia F1 przypomni to zgrzytam zębami - taki bubel

9. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sami jesteście ograniczeni. Rynek konsol jest głównym targetem dla twórców większości gier, i to nie konsole ograniczają producentów, a zbyt mała i nieopłacalna sprzedać na PC.
    Wniosek z tego taki, że PC-towcy są w mniejszości i nie powinni liczyć na wiele, bo fakt że dostają w ogóle jakieś tytuły nie wynika ze tego że twórcy "nie są ograniczani", a że wydawanie tam identycznych gier jest jeszcze minimalnie opłacalne.

@Down
    W rzeczy samej, w tym konkretnym przypadku wina leży po stronie M$ i Sony. Jedna wciąż, to czy grasz na Xbox-ie, PS3 czy bębenkach nikogo nie ogranicza. Ja w ogóle nie wiem skąd pomysł, że ktokolwiek w dzisiejszych czasach ma łącze słabsze niż 1 mb/s...

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @Up co ty gadasz, w czym komputer klasy PC winny jest X360 czy PS3 i jednocześnie tym że nie uciągnie ich łącze (w zasadzie to ograniczenie nałożone przez M$ i Sony) więcej niż 16 graczy w grze wyścigowej ? Tutaj powinniście winić tylko i wyłącznie M$ i Sony że nie podniosą pułapu łączy użytkowników powyżej 1mb/s ew można hejtować nie tak wysoki rozwój technologii w domach przeciętnych ludzi gdzie nie mają internetów powyżej 10mb/s ale to już jest czepianie się.

A poza tym myślę że cholernie ciężko by było zapełnić serwer w grze wyścigowej 24 graczami, przecież ciągle ktoś przychodzi, ktoś odchodzi, urywa łącze, wychodzi w trakcie wyścigu, jeżeli zalogowałbym się do lobby jako 8-my i miałbym czekać nie wiadomo ile na pozostałych 16 graczy to bym zdecydowanie zmienił grę w napędzie.

11. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem, ale mi się wydaje to strasznie naciągane. 1mb/s to bardzo dużo przy max 24 graczach. Przy łączu 1mb/s grałem w bf2 na największych mapach ( 64 graczy) i wszystko było ok. Tutaj ilość danych przekazywanych i odbieranych z serwera jest bardzo mała , więc to chyba nie tutaj jest problem.

12. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    poprostu zrobic opcje wybierania servera

16 graczy i wiecej

wiadomo kto ma gorsze lacze nie wejdzie na server gdzie gra duzo osob bo wiadomo ze lags :p

13. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Trudno, mamy ere konsol.
    PC dostaja po dupce za piractwo i niestety deweloperzy nie chetnie wydaja gry na pc...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum