1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsolę Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djolun12, Maj 6, 2014.

1. djolun12

djolun12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg, Poland
    Witam.

Chętnie kupię konsolę Xbox 360. Moje zalecenia

- Dobrze by było aby Slim, aczkolwiek niekoniecznie
    - Jak będzie zbanowana na Live, w niczym to nie przeszkadza
    - Raczej przeróbka LT. 3.0
    - Interesuje mnie sama konsola + Pad + Zasilacz

Cena : Jak najmniejsza ;)

Chętni sprzedawcy piszcie na PW ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xbox Fan 123

Xbox Fan 123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Dziś do zaoferowania posiadam świetną konsolę Xbox 360 Slim , która nigdy nie była ani otwierana ani serwisowana więc ma jeszcze tzw. "PLOMBĘ" posiadam także paragon z którym wiąże się jeszcze ponad siedmiomiesięczna gwarancja . Wielkim plusem jest to że konsola NIE JEST ZBANOWANA w sieci ! Wedle życzenia kupującego na dowód powyższych informacji mogę podać NUMER SERYJNY KONSOLI.
    W skład zestawu wchodzą :
    Kierownica Wireless
    Pad który posiada funkcję wibracji czyli jak np.: w grze będziemy strzelali z karabinu to kontroler będzie wibrował jest to funkcja fabryczna lecz nie wszystkie używane pady ją jeszcze posiadają MÓJ NA SZCZĘŚCIE TAK ! Ponieważ kontroler jest używany to posiada małą ryskę której zdjęcie mogę wysłać na życzenie kupującego .
    3 Gry :
    Call Of Duty Ghosts Limitowana Edycja z dodatkową mapą PL
    Halo 4 PL
    Need For Speed Most Wanted PL .
    Całe okablowanie oraz dokumentacja .
    Konsola .
    Na życzenie zainteresowanych mogę wysłać więcej zdjęć !
    Możliwy Odbiór Osobisty W Szczecinie !!!
    Serdecznie Polecam !
    Mój tel 508 542 776

Wczytywanie...

Poleć forum