1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsole XBOX ONE + XBOX 360 + KINECT + GRY + PSP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez protaktyn, Luty 29, 2016.

1. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    XBOX ONE (500GB) zakupiony w sierpniu 2015 roku w sieci sklepów euro rtv agd. Wersja konsoli czarna, gwarancja producenta do 2017-01-28 oraz gwarancja ze sklepu. W zestawie znajdują się:
    • konsola Xbox One (500GB) z gwarancją producenta do 2017 roku
    • oryginalny pad Microsoft Xbox One Wireless
    • pełne okablowanie (wszystko co przy zakupie)
    • oryginalny headset Microsoft Xbox One
    • profil z wykupioną subskrypcją EA Access do 2016-08-22
    • oryginalne gry w wersji cyfrowej AC IV: Black Flag, AC: Unity
    • wszystkie papiery od producenta, karty z wykorzystanymi kodami do gier, oryginalny karton na konsolę i reszta dupereli, które zostały dołączone do konsoli
    • pobrane gry na konsolę: Dragon Age Inkwizycja, NHL 2015, FIFA 15, EA Sports UFC
    • pobrane aplikacje: Youtube, Twitch, Microsoft Edge
    • faktura ze sklepu euro rtv agd, gwarancja
    Konsola prawie jak nowa. Używana wyłącznie kilka razy z nudów praktycznie tylko do oglądania internetu. Oryginalny pad jest w stanie nienaruszonym, wygląda jak nowy. Headset nie był używany ani razu. Do konsoli dołączam profil, na którym znajduje się EA Access. Na życzenie kupującego zmienię wszystkie dane na ustalone poprzez pw/e-mail. Sprzęt sprzedaję, ponieważ nie mam czasu na granie w gry, a internet przeglądam na komputerze lub telefonie. Cena 1400 do negocjacji (jak nowa)

XBOX 360 FALCON PREMIUM (60GB) + LT 3.0 zakupiony w 2008 roku w Empiku. Wersja konsoli biała, gwarancja producenta się skończyła. W zestawie znajdują się:
    • konsola Xbox 360 Falcon Premium (60GB) z wgranym oprogramowaniem LT 3.0
    • oryginalny pad Microsoft Xbox 360 Wireless w wersji białej
    • pełne okablowanie (wszystko co przy zakupie)
    • oryginalny headset Microsoft Xbox 360
    • profil z wykupionymi grami Virtual Tennis 2009, Assassins Creed II w wersji angielskiej
    • wszystkie papiery od producenta, oryginalny karton na konsolę i reszta dupereli, które zostały dołączone do konsoli
    • pakiet czystych płyt Verbatim DVD+R DL
    Z konsolą rozstaję się w wielkim bólu, ponieważ towarzyszyła mi prawie dziesięć lat i razem ze mną wchodziła w dorosłe życie. Tak jak wspomniałem jest to biała wersja Xboxa. Tacka w konsoli wysuwa się, jeśli w nośniku znajduje się płyta. Jest to typowe dla tej konsoli. Gumki na padzie są pourywane, w kilku miejscach na analogach jest lekko pogryziony. Wszystkie papiery i oryginalny karton razem w zestawie. W niektórych grach, które nagrałem może występować błąd ze szmatką. Na pewno w Black Flag i Borderlands 2, przy reszcie powinno być wszystko okej. Sprzedaję z identycznego powodu jak przy Xbox One. Nie mam czasu dla konsoli i nie chcę, aby się kurzyła. Musi znaleźć nowego właściciela. Cena 500 do negocjacji (stan dobry z plusem)

SENSOR KINECT Z ZASILACZEM DO KONSOLI XBOX 360 zakupiony około trzech lat temu na serwisie Allegro. Od tamtej pory używany tylko kilka razy z okazji uroczystości. W zestawie znajduje się oryginalny karton, wszystkie papiery oraz zasilacz. Są też gry Kinect Sports Ultimate Collection (dwie płyty z dwoma częściami) i Kinect Adventures. Sprzęt można uznać za nieużywany. Cena 180 do negocjacji (jak nowe)

ORYGINALNE PUDEŁKOWE GRY NA XBOX 360:
    • Smackdown vs Raw 2011 (stan bardzo dobry, wiele razy uruchamiana) 20
    • Smackdown vs Raw 2009 (w dobrym stanie z plusem, odtwarzana w konsoli wiele razy, ale zachowana w odpowiednim stanie. W środku notatnik i karta promocyjna na Wrestlemanie 25) 17
    • TNA iMPACT! Total Nonstop Action Wrestling (stan bardzo dobry, edycja limitowana z plakatem i nagraniami walk na bonusowej płycie) 25
    • Saints Row 2 (stan bardzo dobry) 21
    • Lips Number One Hits (stan bardzo dobry, dwa mikrofony biały i czarny, odtwarzana sporadycznie z okazji spotkań) 125
    Ceny podlegają negocjacji rzecz jasna.

KONSOLA PLAYSTATION PORTABLE 2004 zakupiona w Empiku bodajże w 2007 roku. Wydanie NFS Street. Konsola jest w mega bardzo dobrym stanie, praktycznie nieużywana. Przy konsoli jest karta 8GB i dorzucam gratis 1GB od Sandisk. Oryginalny czarny pokrowiec PSP oraz oryginalne pudełko w wersji NFS Street z Empiku. Na konsolę wgrywałem tymczasową przeróbkę, którą można wgrać jeszcze raz (o ile się usunęła). Gry jakie wgrałem to Harry Potter Książę Półkrwi, Simpsons, Metal Gear Solid. Sprzedaję z pełnym okablowaniem i w oryginalnym pudełku. Cena 200 do negocjacji (jak nowe)

Zdjęcia przesyłam na prośbę zainteresowanych.
    Paczkę mogę przesłać pocztą polską lub kurierem.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Marzec 4, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    To jaka cena tych rzeczy ?

4. protaktyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do negocjacji z zainteresowanym. Kontakt pw/mail.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1851
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. protaktyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28

8. protaktyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przecież dorzucam te gry gratis do zestawu, bo po co mają mi zalegać na półce?

9. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  10. protaktyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16