1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsole za ~200zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vollverin, Czerwiec 6, 2012.

1. vollverin

vollverin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czołem. Syn prosi mnie od dłuższego czasu o kupno xboxa 360 i chciałbym się was zapytać czy konsole za małe pieniądze (około 200zł) są coś warte? Mam namyśli coś takiego:
    przykład 1, przykład 2, przykład 3
    Widzę, że cieszą się sporym zainteresowaniem, choć zdaję sobie sprawę, że pewnie są to te pierwsze wersje. Z opisu wynika, że są niezbanowane ale domyślam się, że potrwa to tylko do momentu podłączenia do sieci. Generalnie nie zależy mi aby dziecko musiało grało przez sieć. Zależy mi aby to podłączyć, żeby działało i jakiś czas pochodziło, bez zbędnych kombinacji i psucia sobie nerwów. Zwłaszcza, że nie bardzo się na tym znam. Zatem proszę o poradę :).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    nie, nie są

Wczytywanie...

Poleć forum