1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsolka xbox360 falcon

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sOrOwEczkA, Maj 18, 2009.

1. sOrOwEczkA

sOrOwEczkA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam mam takie nurtujące mnie od jakiegos czasu pytanko, otoz kupiłem xboxa 360 falcona, a chciałbym jaspera, Konsola jest nieprzerobiona, niezbanowana, nie rejestrowana w MS, ale nie mam paragonu ale data produkcji konsoli jest 2008r, Czy jak bym sam wywołał roda(ręczniki) to bez prblemu mi ja wymienia ??A i nie wiem czy to ma cos wspolnego bo mam rok golda, rejestrowałem go na USA,a jak bym dzwonił do do Polskiego odzdziału Microsoftu. i czy wgl on jest na dysku czy w konsoli zeby mi go nie usuneli.Pliska odpowiedzcie.Za odpowiedzi dziekuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja sie podlaczam do pytania.
    rroda zlapalem w kwietniu 2008, wyslali, wymienili plyte, ale zasilacz mam 203W. mogli wymienic na jaspera czy mam nadal falcona. wentyle sa ciche w porownaniu z jasperem arcade kumpla...

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    w kwietniu 2008 napewno nie bylo jasperow;;p;p..jaspery sa chyba od grudnia 2008

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nawet jak nasrasz do niej jaspera nie dostaniesz, masz falcona gold jest w profilu zapisany na xbox live oraz skopiowany na dysk.

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Jaspera nie dostaniesz. Jak nie masz paragonu to gwarancja liczy się od daty produkcji na konsoli.

7. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Wogóle dla mnie głupotą jest wywoływanie rroda na sprawnej, praktycznie nowej konsoli z płytą falcon...ciesz się tym co masz...

8. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Szczególnie, że o wiele trudniej o rroda na falconie.

9. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    fenks.
    sie nie znam na tych pierdolach, choc elektryk z zawodu. jak na razie, tfu tfu, nic sie nie dzieje z xem po naprawie.

Wczytywanie...

Poleć forum