1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsolowa wersja DayZ zadebiutuje na rynku na początku 2016 roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 6, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Czekacie jeszcze na DayZ? Bohemia Interactive nadal pracuje nad swoim wielkim dziełem i studio postanowiło skomentować aktualną sytuację produkcji. Konsolowcy mogą oczekiwać tytułu na początku przyszłego roku.

DayZ osiągnęło spektakularny sukces na komputerach osobistych. Nadal nie byliśmy świadkami oficjalnej premiery, a produkcją zainteresowało się miliony graczy na całym świecie. Twórcy wciąż ulepszają swoje dzieło i każdego dnia starają się wyeliminować błędy znalezione przez graczy.

Od dłuższego czasu nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek informacji o konsolowej wersji, więc Bohemia Interactive opublikowało na Twitterze małe oświadczenie:

W sumie mogliśmy się spodziewać podobnej informacji. Deweloperzy muszą na początku ujarzmić podstawową edycję, by w późniejszym terminie móc przygotowywać porty na konsole. Ja podchodzę do tej wiadomości ze spokojem, bo wiem, że na DayZ warto czekać... Gdy autorzy wyeliminują wszystkie bugi i zadbają o odpowiedni balans, to otrzymamy kawał wyjątkowej pozycji!

2. Lotnik421 Xbox One

3. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Jakieś wieści na ten temat?

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ciekawy jestem jak rzeczywiście będzie wyglądać wersja konsolowa bo gry serii Arma mają gigantyczne wymagania.

5. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    wymagań to one raczej nie mają, tylko są zoptymalizowane słabo.

Wczytywanie...

Poleć forum