1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

konsolowisko

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ratajek, Sierpień 7, 2011.

1. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Chciałem skorzystać z poradnika, lecz pisało że to jest wersja demonstracyjna i aby zobaczyć pełna to musze sie zalogować. Zalogowałem się i nadal nie moge zebaczyć pełnej wersji. wWie ktoś może dlaczego?
    2. Przeszedłem black opsa na poziomie trudności Hardened (Doświadczony) i nie zaliczyło mi osiągnięcia Mistrz Black opsa może ktos jakoś pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    2. Ja z GTA IV miałem tak, że nie zaliczyło mi przejścia w poniżej 30h. Za drugim razem już zaliczyło.

4. ratajek

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kurde nie chce mi sie znowu Black opsa przechodzić. Żal a da sie jakoś to dodac na nieprzerobionej konsoli?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dziwne. Założyłeś konto i potwierdziłeś rejestracje i zalogowałeś się? Powinno działać. Przejdź całą grę na veteranie jeszcze raz :D odblokujesz inne osiągnięcia, a gra wcale nie jest trudna.

6. ratajek

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Już działa.
    2. No nic będe próbował. A można przechodzić misje w chaosie, znaczy najpierw 1 a później np 5?

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Tak, można, pod warunkiem że za pierwszym razem przeszedłeś wszystkie misje. A Ty przeszedłeś, więc... :)

Poleć forum