1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsolowo.pl - sklep, serwis, autoryzacja Team Xecuter oraz Team Matrix

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rev_krk, Styczeń 5, 2013.

1. rev_krk

rev_krk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    chciałbym przestawić mój nowy projekt - Konsolowo.pl

Zajmuje się profesjonalnymi naprawami oraz przeróbkami konsol Xbox 360 od 5 lat. Na rynku małopolskim działam praktycznie od początku wprowadzenia iXtreme. Posiadam grono stałych i zadowolonych klientów. Wielu forumowiczów zapewne zakupiło u mnie iHas'a przez allegro (nick rev_krk), ale mniejsza z tym, jak zapewne każdy widzi konsole stają się coraz mniejszą tajemnicą. Już teraz przy pomocy podstawowych narzędzi jesteśmy w stanie wiele naprawić czy przerobić w konsoli. Planuje również przygotować cykl poradników, jak przy pomocy odpowiednich narzędzi otworzyć SLIM'a, wykonać prawidłowo kamikaze Drill, RGH.

Bazując na moim doświadczeniu, kontaktach oraz problemach z jakimi się zmagałem w przeszłości, postanowiłem założyć sklep internetowy - Konsolowo.pl. Sam doskonale pamiętam jakie miałem problemy z zakupem niektórych części, pierwsze narzędzie do flashowania napędów musiałem sprowadzać z zagranicy, gdyż w Polsce nie można było ich dostać, a jeśli już udało się znaleźć to były podróbki albo ceny kilkukrotnie wyższe. Oczywiście jakość musi kosztować, nie mniej jednak ceny powinny być porównywalne do tych w zachodnich sklepach internetowych.

Co oferuje Konsolowo.pl?
    - przede wszystkim oryginalny sprzęt grup Team Xecuter, Team Matrix, wkrótce dołączy również Wasabi 360, XK3y, Lizard 360 oraz narzędzia X-TOOL
    - wkrótce otrzymamy oficjalną autoryzację powyższych grup.
    - nowe, oryginalne napędy DVD do konsol SLIM oraz FAT, nagrywarki DVD obsługujące iXtreme Burner Max, orginalne lasery do napędów oraz silniczki
    - części naprawcze - przyciski, moduły, obudowy
    - akcesoria
    - narzędzia do otwierania konsol i wykonywania Kamikaze Drill
    - płytki Freedom PCB od Matrix, oraz Replacement PCB od TX, wkrótce nowa płyta dla DG-16D5S
    - oryginalne programatory Nand oraz profesjonalne narzędzia do flashowania napedów.

Chcemy wprowadzić również systemy zniżkowe dla serwisów i serwisantów

Uwaga na podróbki z allegro, wkrótce zamieścimy na forum pełen artykuł jak rozpoznać oryginał, gdyż tylko oryginalne urządzenia Team Xecuter oraz Team Matrix gwarantują prawidłowe działanie oraz wsparcie techniczne.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Team Xecuter oraz Team Matrix:
    http://team-xecuter.com/where-to-buy/

Wkrótce, Lizard 360, X-Tool oraz wiele więcej!

Nowość w połowie lutego pojawi się COBRA ODE

W przyszłym tygodniu powinny się pojawić długo wyczekiwane 16D5S PCB 1175+ od Xecutera!!!!

Wczytywanie...

Poleć forum