1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsolowo.pl - sklep, serwis oryginalne urządzenia Team Xecuter oraz Team Matrix

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rev_krk, Styczeń 13, 2013.

1. rev_krk

rev_krk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,
    chciałbym przestawić mój nowy projekt - Konsolowo.pl

Zajmuje się profesjonalnymi naprawami oraz przeróbkami konsol Xbox 360 od 5 lat. Na rynku małopolskim działam praktycznie od początku wprowadzenia iXtreme. Posiadam grono stałych i zadowolonych klientów. Wielu forumowiczów zapewne zakupiło u mnie iHas'a przez allegro (nick rev_krk), ale mniejsza z tym, jak zapewne każdy widzi konsole stają się coraz mniejszą tajemnicą. Już teraz przy pomocy podstawowych narzędzi jesteśmy w stanie wiele naprawić czy przerobić w konsoli. Planuje również przygotować cykl poradników, jak przy pomocy odpowiednich narzędzi otworzyć SLIM'a, wykonać prawidłowo kamikaze Drill, RGH.

Bazując na moim doświadczeniu, kontaktach oraz problemach z jakimi się zmagałem w przeszłości, postanowiłem założyć sklep internetowy - Konsolowo.pl. Sam doskonale pamiętam jakie miałem problemy z zakupem niektórych części, pierwsze narzędzie do flashowania napędów musiałem sprowadzać z zagranicy, gdyż w Polsce nie można było ich dostać, a jeśli już udało się znaleźć to były podróbki albo ceny kilkukrotnie wyższe. Oczywiście jakość musi kosztować, nie mniej jednak ceny powinny być porównywalne do tych w zachodnich sklepach internetowych.

Co oferuje Konsolowo.pl?
    - przede wszystkim oryginalny sprzęt grup Team Xecuter, Team Matrix, wkrótce dołączy również Wasabi 360, XK3y, Lizard 360 oraz narzędzia X-TOOL
    - wkrótce otrzymamy oficjalną autoryzację powyższych grup.
    - nowe, oryginalne napędy DVD do konsol SLIM oraz FAT, nagrywarki DVD obsługujące iXtreme Burner Max, orginalne lasery do napędów oraz silniczki
    - części naprawcze - przyciski, moduły, obudowy
    - akcesoria
    - narzędzia do otwierania konsol i wykonywania Kamikaze Drill
    - płytki Freedom PCB od Matrix, oraz Replacement PCB od TX, wkrótce nowa płyta dla DG-16D5S
    - oryginalne programatory Nand oraz profesjonalne narzędzia do flashowania napedów.

Chcemy wprowadzić również systemy zniżkowe dla serwisów i serwisantów

Uwaga na podróbki z allegro, wkrótce zamieścimy na forum pełen artykuł jak rozpoznać oryginał, gdyż tylko oryginalne urządzenia Team Xecuter oraz Team Matrix gwarantują prawidłowe działanie oraz wsparcie techniczne.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Team Xecuter:
    Where To Buy | Team Xecuter

Wkrótce Team Matrix, Lizard 360, X-Tool oraz wiele więcej!

2. Lotnik421 Xbox One

3. marstyle

marstyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śląsk
    zostawilem maila z formularza allegro, generalnie przydalaby sie tansza wysylka z serwisu. chcac zamowic grzybki + gumki do pada z xboxa jestem zmuszony placic 5x wiecej za wysylke ;)

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Konsolowo.pl - sklep, serwis oryginalne urządzenia Team Xecuter oraz Team Matrix

Faktury VAT wystawiacie?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. ZombaL

ZombaL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Przeworsk
    Ceny na stronie bez podatku, można się naciąć.

Wczytywanie...

Poleć forum