1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsolowy Wiedźmin dopiero w 2012

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez adam DL, Sierpień 1, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. adam DL

adam DL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiedźmin 2, który zadebiutował w maju tego roku na PC pierwotnie miał ukazać się jeszcze 15 listopada na konsoli od Microsoftu, jednakże CD Projekt wydał oficjalne oświadczenie iż planowana premiera gry to pierwszy kwartał 2012 roku.

Szczerze mówiąc kompletnie nie dziwi mnie ta obsuwa, a wręcz czekałem kiedy tylko zostanie to potwierdzone. Wszyscy, którzy widzieli grę na tegorocznych targach E3 twierdzili, że konsolowy Wiedźmin bardzo mocno odbiega od jakości jaką mogliśmy oglądać na PC-tach i twórcom zapewne będzie potrzebne kilka miesięcy więcej. Zawsze wychodzę z założenia, że lepiej przesunąć premierę nawet o rok jeżeli będzie to miało wpływ na końcowy jej odbiór, nie inaczej oczywiście jest w tym przypadku.

W tym momencie nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, ale tylko jeżeli będzie coś wiadomo dowiecie się o tym jako pierwsi.

[UPDATE]:

Dodatkowy czas pozwoli nam na dopracowanie gry do perfekcji, tak aby gra prezentowała idealnie wyważone doświadczenie dla graczy. Jeżeli będziemy znać kolejne szczegóły na temat konsolowej wersji Wiedźmina od razu się nimi podzielimy. Mam nadzieję, że mimo zmiany daty premiery, gracze będą zadowoleni z tego co dla nich planujemy.- powiedział Adam Kiciński szef studia

Konsolowy Wiedźmin dopiero w 2012 - Newsy - Gramy na maxa!

2. Lotnik421 Xbox One

3. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    ukrywali prawde o której wszyscy wiedzieli że wydadzą na xboxa 360 a teraz przesuwają o rok premiere , są żałośni...

4. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    To raczej ma głównie związek z sądzeniem się CDPR i Namco Bandai.

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jaki tam rok ;) Góra 2-4 miesiące pewnie heh. Ale i tak nie zarobią. Jak można wyczytać na innych forach kto miał przejść grę to kupił dla niej PC/ przeszedł u znajomego i tyle :) No ale najlepiej niech im się zwróci kasa i niech robią trójkę

6. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    żałośni - no tak pewnie ! Przesuną premierę żeby dopracować grę - żałośni. Wypuszczą grę niedopracowaną - żałośni. Sam jesteś żałosny !

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie ma co płakać, jeśli naprawdę Wiedźmina 2 technicznie dopracują to nie ma problemu. Na PC u mnie była masakra, wyrzuty do windowsa co 5-10min (mówię poważnie, krew mnie zalewała jak cholera, bałem się siadać do medytacji, otwierać eq, rozmawiać z NPCtami bo mogło się to skończyć wizytą do pulpitu windowsa) tak ostro było (5-10min error) przy jednej feralnej sesji, bo po kilku dniach już się wyłączał co 30min-1h... fakt że grałem wtedy na patchu 1.1 i 1.2, gdy wyszedł patch 1.3 to wieśka dawno ukończyłem, teraz zbieram na monitor z FHD, może do tego czasu wyjdzie 1.4 i będzie koniec z wyrzutami do windy?

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Cool story bro! A tak poważnie to ten produkt jest dopracowany. Widocznie masz jakiś problem z systemem ja na patchu 1.1 i 1.2 ani jednej zawiechy nie miałem. Tym bardziej crasha do Windowsa :p

Co więcej - są bardzo szybkie loadingi, zero dropów klatek - gra ma świetną optymalizację więc pewnie przy porcie na konsole tyle roboty co kot napłakał :p

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    To graficy z CD projekt już dawno pisali że na ten termin się nie wyrobią i zostanie przesuniętą (Tak graficy to też ludzie i też piszą z innymi na forach)

10. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    świat zawalił mi się na głowę

11. kmg.al

kmg.al Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Chłopaki, tak jak obiecywałem, zbieram kase na bilet do Japonii, przy okazji, możemy lecieć w grupie :) zrobimy im ***** druga Fukushime

12. mateq

mateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland/Zambrów
    Szkoda, liczyłem że gdzieś w grudniu sobie pogram, niestety mój komp złom nie uciągnie go, muszę czekać na wersję xboxową.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum