1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsolowy XCOM 2 pojawia się na Gamescomowym teaserze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

XCOM to jedna z najlepszych serii w swoim gatunku. A wnioskując po recenzjach i zachwytach graczy może i najlepsza. Po lutowej premierze "dwójki" na pecetach w końcu nasze oczekiwania dobiegają końca.

Albowiem konsolowy XCOM 2 pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One już niebawem! Dziś z okazji rozpoczynających się targów Gamescom otrzymaliśmy króciutki teaser trailer wersji na zabawki Sony i Microsoftu.

Jeśli jesteście zainteresowani tym tytułem to zapewne z miłą chęcią obejrzycie poniższy materiał. Może swoją obfitością nie powala, ale jak to mówią, na bezrybiu i rak ryba. Fani dobrych strategii turowych już 27 września wkroczą na pole bitwy pomiędzy ludźmi a kosmitami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie mogę się doczekać... gdyby mój laptop był wydajniejszy to już bym ją ograł - 1kę przeszedłem najpierw na PS3 w Plusie, a później na laptopie wraz z dodatkiem Enemy Within - świetna gra... szkoda że 2ga część ma o wiele większe wymagania, ale najważniejsze że wyjdzie na konsole :)

4. Marcellomar2013

Marcellomar2013 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    A ja żałuję, że przeszedłem ją na lapku przy mniejszych detalach i rozdzielczości i z lekkim przycinaniem, ale wszakże twórcy zapowiadali, że nie ukaże się na konsole. Gdybym wiedział, że jednak im się zachce ją wydać, to bym nie kupował.

5. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Zdradzisz z ciekawości konfigurację lapka? Bo ja nie odpalałem z obaw, że nie podoła właśnie :) Chociaż i tak jak już będe kupować to wersję na xboxa :D

6. Marcellomar2013

Marcellomar2013 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    lapek z gtx660m i prockiem i5 niskonapięciowym, 4gb ramu

Wczytywanie...

Poleć forum