1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konsto Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Siwy96, Kwiecień 19, 2012.

1. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Konto Xbox Live

Witam,
    Posiadam konto xbox live które mam już od długiego czasu na którym grałem na nie przerobionej konsoli nic nie robiłem z nią, potem oddałem je na jakiś czas znajomemu kiedy ja miałem przerobioną konsolę ponieważ gold był na koncie. Konto do mnie wróciło i teraz mając przerobioną konsolę gram na xbox live i tu moje pytanie. Czy jak dostane bana coś się stanie z moim kontem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie , ban jest na konsole nie konto

4. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    A czy punkty mogą mi się przez to kiedyś wyzerować ?

5. Ogi

Ogi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    A, A
  6. Barszczyk003

Barszczyk003 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    PTB
    Witam

Jestem nowym użytkownikiem i nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam pytanie jeśli było to z góry przepraszam .
    Posiadam konto GFWL i chce je przenieść na Xbox Live i tu jest moje pytanie czy jak mam na GWFL 3 gry zwane piraty ,to gdy sie zaloguje na konsoli to mi jest nie zbanują ??
    Wiem że śmieszne pytanie ale po prostu chce wiedzieć

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum