1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta Gold

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sebafire1, Styczeń 17, 2011.

1. Sebafire1

Sebafire1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam posiadam nową konsolę i założyłem 2 konta live gold na darmowy miesiąc. Po miesiącu konta przejdą automatycznie na silver. Jeżeli doładuję jedno z kont na gold 1 rok to czy obydwa konta będę miał gold czy pozostanie tylko jedno?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko jedno. Promocja jest tylko w jakimś pakiecie familijnym czy coś(ale na więcej niż 2 konta)

4. Lukas4Angels

Lukas4Angels Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Danny311

Danny311 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Częstochowa
    Tylko to jedno na którym doładujesz.

6. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Mam pytanko troche z innej beczki.Mianowicie przedłuzylem xbox live gold na okres 1 miesiaca w promocyjnej cenie 1zl (poprzez karte kredytowa) i teraz widze ze złodzieje z M$ bez mojej wiedzy i pozwolenia właczyli automatyczna subskrypcje ze beda zabierac co miesiac 23zl za live i nie mozna tego wylaczyc jakos przez strone.Czy ma ktos jakis pomysl jak to wylaczyc ? Czy jezeli sami mi przedluza golda na kolejny miesiac - czy moge isc w takiej sytacji do sadu o bezprawne uzycie mojej karty kredytowej bez mojej wiedzy i pozwolenia ?

7. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    a przeczytałeś dokładnie regulamin tej usługi, zazwyczaj jak takie rzeczy robią to muszą mieć podstawkę prawną, nie jestem za bardzo w temacie ale tak to powinno funkcjonować jeśli nie jest to firma krzak

8. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    kupywalem i wprowadzalem dane do karty kredytowej przez konsole i jestem w 100% pewien ze nie bylo zadnej informacji na temat automatycznej subskrypcji, a najgorsze jest to ze nie da sie tego wylaczyc poprzez panel czy to na stronie microsoftu czy w konsoli

9. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Nie doczytałeś do końca !!! Promocja 1zł za miesiąc jest włączana na jeden miesiąc subskrypcji, następne miesiące są po normalnej cenie... Jeśli nie chcesz to anulujesz subskrypcje przez stronę Xbox.com. Kupując to kartą kredytową (definiując opcje płatności kartą) masz dokładnie napisane, że możesz w każdej chwili anulować subskrypcję dzwoniąc na infolinię Microsoft albo przez stronę Xbox.com.

Wczytywanie...

Poleć forum