1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta i gry Indie ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kanadirka, Maj 1, 2014.

1. Kanadirka

Kanadirka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytów
    Mam pytanie co do kupowania gier na allegro. Chodzi mi np o takie coś 6 GIER:Thief+Lego Marvel,Movie+Diablo III+NBA2K14 (4200830736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Czy takie konta są bezpieczne? Można dostać za takie coś bana? Jak tak to dostajemy bana na wszystkie konta na xboxe czy tak jak w przypadku grania na piratach, że również na dysk?

Drugie pytanie to o gry typu Indie. Wchodząc dziś na Xbox live Wielkiej Brytanii zobaczyłem, że są tam takie gry za grosze. Mam pytanie o ich działanie na polskim live.
    Mianowice czy jak kupie jakąś grę tego typu na angielskim live to będą one działały również na polskim? (oczywiście licencja przepisana na Xboxa)

:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aleksander Heese

Aleksander Heese Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeczyce, Poland
    1. Ja osobiście wolę kupić gierkę w wersji pudełkowej żeby postawić sobie ją na półce :D Ale to moje "widzimisie" :p Co do tych gier to sam nigdy nie kupowałem bo wydawało mi się to trochę oszustwem, no bo np. Thief i Diablo III i tam jeszcze parę gierek za 100zł. Trochę dziwne. Dużo ludzi u niego kupowało i wszystkie komentarze pozytywne, nikt nic nie wspomniał o banie. Sam w opisie pisze że nawet multiplayer chodzi. Jeśliby mu wierzyć - te gry są legalne, choć ja nie testowałem :pa

2. Co do gier INDIE - Powinny działać, no bo do jakiego xboxa live się podłączysz - czy do polskiego czy wielko brytyjskiego :D - chyba nie robi większej różnicy. Jeśli chcesz mieć pewność zobacz jeszcze czy są te same gry dostępne na polskim xbox live i się dowiesz ;)

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na Polske nie ma gier indie. Tak czy siak będą działały.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Tematy o kontach z allegro i ich grach się powtarzają ostatnio dość często wystarczy poszuka .

Co do gier indie to chyba będą działały normalnie .

6. Kanadirka

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytów
    Czyli nie mają blokady regionalnej?

7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gry indie tak jak gry arcade nie mają blokady.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

8. Kanadirka

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bytów
    Dzięki za informacje :)

Wczytywanie...

Poleć forum