1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta premium - skąd kupujecie/od kogo?

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Kwiecień 15, 2012.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak obserwując to co się ostatnio dzieje to, aż chce się płakać. Różne rzeczy są na różnych badziewnych serwerach mp3/filmy itd. Więc o takim luksusie jak było przed tym całym A.C.T.A. można już pomarzyć..
    Lubie zobaczyć sobie film najpierw na kompie, a później kino (na 3D).

Teraz tylko pytanie skąd kupujecie premki na serwery? Z tego co widziałem na allegro to dużo niby "super sprzedawców" ma wpisy że konta po paru dniach wygasają i zero reakcji od sprzedającego itd.
    A jakbym miał kupić konto to kupiłbym oczywiście na dłuższy okres niż jeżeli 24-48h..

Może wy macie jakiegoś pewniaka na allegro czy skąd bierzecie konta?

Z jakich serwerów korzystacie?
    Bo ostatnio turbobit strasznie zwolniał.. A o tym up.to to brak słów te 2 GB dziennie to straszna lipa (przypomina mi się HH z rapidshare.de), hellshare - brak słów. A coraz to więcej rzeczy jest na tych serwerach.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

PS. Daje do offtopicu bo to jest luźna rozmowa na ten temat i co po niektórzy nie spinajcie się znowu, że chodzi o premki itp itd, a wiadomo do czego służą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Swojego czasu kupowałem Premium na RapidShare i było w porządku. Teraz jeśli już chcę pobrać jakiś plik z internetu (prawie w 100% to jakieś filmy) to szukam po prostu takiej 'wstawki' na stronce
    darkwarez.pl
    gdzie ten film jest w jednym pliku (a co za tym idzie - 1 link) i po prostu kopiuję do Jdownloadera i się ściąga. Transfer zazwyczaj 100+kb/s ale akurat MI się z filmami nigdy nie spieszyło więc po prostu zostawiłem włączony komputer a film się spokojnie pobierał. Nie bawię się już w żadne premium bo po tym ACTA nic ciekawego nie znalazłem jeszcze.

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    ja używam rapideo, ale tylko dlatego, że zawsze mam sporo kasy na telefonie ;)

5. Szymrok

Szymrok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Śląsk
    znacie może jakieś stronki z darmowymi kontami premium ? :stung:

6. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    NoPremium, chomik, i prywatne ******** :) mam wszystko co chce :)

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Darmowe konta premium? Pierwsze słyszę...

8. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Po całym tym zamieszaniu z acta warezy to przeszłość:p polecam przestawić się na p2m. A co do warezow to.jest kilka sposobów. na hellshare po pobraniu pliku wystarczy wyczyścić cache i pobierać następny;-) w ten sposób każdy part ściąga się z prędkością 100+. Jeżeli masz zmienne ip to polecam stronę alldebrid.pl i pobieranie z ul.to ;-) pełna prędkość łącza. Można też szukać darmowych kont na necie ale ludzie strasznie się na to rzucają i ciężko coś znaleźć. Polecam wszelkie fora warezowe.
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Hellshare ma teraz praktycznie 100% zużycia serwerów, więc darmowe ściąganie nie wchodzi w grę.

Bez jaj, ludzie, na allegro chodzą konta po 1 zł za 48h, a Wam szkoda? Albo sms za 7 zł = 10 gb w rapideo.

10. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Osobiście polecam wstawki na gamefront.com :D LOL !! wiem... leci full łączem za free ;) limit, to max 6 plików pobieranych na raz.
    Jak ktoś chce, to na pw mogę podać przykładową stronkę z linkami.

1 osoba to lubi.
  11. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Mi osobiście szkoda kupować jakieś szajs konto i po 1 godzinie pisać do sprzedającego, że konto nie działa.. i tak co jakiś czas (bądź sprzedawca w ogóle nie odpisze).. Później być zmuszonym na wystawienie negatywa, a sprzedawca zrobi to samo i po co mam sobie psuć takim czymś całą renomę na allegro?

A te całe rapideo to coś ala śmieszny 30dni?

EDIT:
    Te rapideo działa tak jak 30dni ? Czyli najpierw oni ściągają na swoje serwery (czekamy...) później modlimy się, że uda im się ściągnąć (czekamy) później próbujemy od nich ściągnąć ?

30dni to porażka totalna miałem wykupione konto na miesiąc i w życiu już bym nie wykupował następnego po prostu szkoda kasy..

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Możliwe, że jest tak, jak mówisz. Ja kupiłem z 5 kont i ani razu się nie natknąłem na coś takiego, ale wszystkie 5 kupiłem od jednego sprzedawcy.

Są dwie opcje. Standard, czyli tak, jak powiedziałeś - oni pobierają najpierw na swoje serwery, a dopiero potem Ty od nich, ale trwa to szybko (8GB ~ 2 min). I wtedy możesz ten plik ściągać ile chcesz (pobiera Ci transfer tylko raz) przez 36h.

Druga opcja - Instant, to pobieranie bezpośrednio z serwerów np. Hellshare. Pobiera za to tylko połowę transferu (czyli np. za 8GB plik zabierają Ci tylko 4GB) i masz 72h na pobranie tego pliku. Ale możesz go pobrać tylko raz, każdy kolejny to ponowne pobranie transferu. Ale nigdy mi się jeszcze nie przytrafiło, żeby przerwało połączenie, czy coś.

Ceny są dość dobre, sms 7zł = 12 GB, do tego program lojalnościowy, w którym możesz dostać max. 25% transferu gratis.

Rapideo w pełni współpracuje z jDownloaderem, więc nie ma problemów.

Teraz są tylko problemy z małą ilością hostingów, no ale teraz wszędzie tak jest (te największe są wspierane).

Jakby ktoś się rejestrował to byłbym wdzięczny za wpisanie 'QwerTaj' jako polecanego - nie ukrywam, że będę miał z Was korzyści, tak więc nic na przymus :)

13. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dlatego też piszę byście podawali u kogo kupujecie. Bo ja też miałem niby takich pewnych, a ostatnio konta "psują się". Dlatego no nie wiem od kogo "pewnego kupić".

Ja z 30dni miałem takie przygody że niby pliki pobierały się na ich serwery ale nie szło ściągać.. albo że program sprawdzający linki twierdził, że linki nie aktywne a normalnie przez dany host lajtowo szło wejść na niego i ściągać .. Bądź po prostu były jakieś błędy i przy uplinkowaniu były errory..

Więc rozumie, że na rapideo tak nie jest? Rzadko kiedy coś ściągam - bo zbytnio nic interesującego nie wychodzi, lecz od czasu do czasu coś tam się znajdzie.

Szkoda, że nie mają podanego cennika od razu tylko najpierw trzeba się zarejestrować.

Zwykłe przelewy z konta bankowego też są? Bo to, że można jako SMS zapłacić to zostało już powiedziane.

Nie wiem, co to za moda z tym hellszajs i up.to (ultra ograniczenia - więc powinno być uo) =/.

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ja mogę się odnosić tylko siebie. Ja takich problemów nie uświadczyłem. Pliki zawsze lecą pełnym łączem (w instancie prędkość zależy od ustawień danego hostingu, ale też zwykle jest full łącze), jDownloader nie ma problemów z wykryciem linków, wszystko cacy :)

1 osoba to lubi.
  15. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Ja mogę szczerze polecić NoPremium.pl. Często mają promocje tj. podwajanie lub potrajanie transferu przy zakupie. Ponadto po ściągnięciu 20GB dostajesz kod na doładowanie 2GB. Dodatkowo też można oszczędzać transfer, np. wyszukując pliki przy pomocy ich wyszukiwarki, odejmują tylko połowę wagi pliku. Czyli jak chcesz pobrać plik o wadze 8GB, to zabiorą Ci tylko 4GB. Podobna sytuacja jest kiedy pobierasz pliki od 2:00 do 10:00. Takie konto jest bezterminowe. Innym sposobem, jest wykupienie konta na 30 dni, jest ono na innych zasadach, ale nie przytoczę Ci ich, bo używam konta transferowego, czyli bezterminowego. Jeżeli zdecydujesz się na ten serwis, to wspomóż mnie, dostanę zawsze jakieś bonusy:

Kod:
    http://www.nopremium.pl/?ref=druteron
    Cennik konta transferowego:

P.S.

Można też pobierać od razu bo dodaniu linków lub po uprzednim wgraniu na ich serwery. Polecam drugą opcję, bo serwery niektórych serwisów, takich jak np. hellshare, są po prostu mało wydajne.

16. endriu888

endriu888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tu można tanio lub za darmo sciągać z kont

Konta Premium - XKONTA.EU

Wczytywanie...

Poleć forum