1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Konta premium

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mjk1238, Listopad 30, 2010.

1. mjk1238

mjk1238 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Zamierzam kupic premium na jakas strone hostingowa. Kończy mi sie własnie na hotfile jednak tam trzeba pobierac kilka plikow naraz aby była max predkosc. Chodzi mi tylko i wyłacznie o pobieranie nie upload. Wazne sa takze ceny oraz czy duzo osob wystawia tam gry. Co polecacie??

2. Lotnik421 Xbox One

3. adisdsf

adisdsf Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. mjk1238

mjk1238 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Na innym forum skarzył sie ktos na spadki predkosci czy to sa tylko pojedyncze przypadki??

5. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W fileserve sa spadki, czasem duze nawet, najgorsze jest hotfile.

Niedoscigniony pozostaje rapidshare. Są jednak hostingi jak 1fisher czy zippyshare, ktore dzialaja jak rapid premium i sa za free :)

6. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Z doświadczenia powiem tobie tak. Kupowałem rapida do momentu aż wprowadzili te głupie punkty (zawsze na 1miesiąc) i był full speed. Później hotfile przez jakiś miesiąc było dobrze później miałem problemy drastyczne spadki prędkości i to na koncie :D (co doprowadzało mnie do szału...)
    I teraz zazwyczaj używam tylko i wyłącznie Fileserve i jeste bardzo zadowolony z tego serwisu. Dlatego też mogę go tobie polecić. I uploady zazwyczaj są na tym serwisie więc co pobierać raczej będziesz miał :)

Musisz samemu wyczaić gdzie leży większość rzeczy co cię interesuje i taki konto na podany serwer sobie wykupić :)

PS. w dzisiejszych czasach to już nawet dynamiczne IP gów** daje bo serwery są tak ograniczone że głowa boli.. trzeba się rozejrzeć za tańszym internetem i już nie koniecznie z dynamicznym IP ( A kiedyś to był u mnie priorytet, bez tego ani rusz ). A teraz tak czy siak jak chce się coś ściągnąć to trzeba konto prem. więc czy masz dynamiczne czy stałe IP to jeden ki*.

8. setoslavv

setoslavv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rapid sie zgorszyl od pewnego czasu uzywam Filesonica bardzo duzo linkow jest smiga ladnie :) i konto 15zl

Wczytywanie...

Poleć forum